3 лютого «гірники» провели другий матч на турнірі Atlantic Cup

3 лютого 2017 року. Алгарве. Муніципальний стадіон «Бела Віста». 200 глядачів. +17 градусів.

«Ольборг» (Ольборг, Данія) – «Шахтар» (Донецьк, Україна) – 0:3 (0:2)

Голи: 0:1 Марлос (34), 0:2 Марлос (36, з пен.), 0:3 Борячук (90)

«Ольборг»: Ларсен, Альманн (П. Крістенсен, 68), Блоб'єрг, Хольгерссон, Вюрц (к) (М. Крістенсен, 68), Флорес (Майлінгер, 68), Сильвестр (Какіто, 79), Теллуфсен (Рамкільде, 86), Берстінг (Греннінг, 79), Абільдгор (Слот, 79), Меле

«Шахтар»: Шевченко (Каніболоцький, 73), Срна (к) (Кобін, 73), Кучер (Ордець, 73), Ракицький (Кривцов, 73), Ісмаїлі (Азеведо, 46), Малишев (Танковський, 73), Фред (Коваленко, 83), Марлос (Матвієнко, 73), Дентіньо (Алан Патрік, 73), Бернард (Тайсон, 46), Лещук (Борячук, 73)

Запасні: Пятов, Кудрик

Головний тренер: Паулу Фонсека

ПопередженняРакицький (61)

Арбітр: Ондржей Берка (Чехія)

На португальському зборі вперше вийшов на поле лівий захисник Ісмаїлі. На вістрі атаки наставник «гірників» Паулу Фонсека довірив місце Густаво Бланко Лещуку, який оформив хет-трик в останньому спарингу з «Ольяненсе». До заявки на матч потрапив Віктор Коваленко, що відновився після травми.

Стартові хвилини поєдинку минули на половині поля данців. «Оранжево-чорні» впевнено контролювали м’яч, використовуючи фланги для атакуючих дій, де партнери підключали Дарійо Срну та Ісмаїлі. Проте насичена оборона суперника, який майже всією командою розташувався біля власних воріт, поки що не дозволяла створювати гольові моменти. Більше того, гострота виникла після рідкісного випаду «Ольборга». На 19-й хвилині Сильвестр вийшов сам на сам із Шевченком, але Микита підстрахував партнерів. Невдовзі міг відкрити рахунок Густаво Бланко ЛещукСрна навісив на ближню штангу, й ударові аргентинця головою забракло зовсім трохи, аби стати результативним. Утім уже наступна атака забезпечила «Шахтарю» успіх.

На 34-й хвилині Фред вивів на ударну позицію Марлоса, і 11-й номер влучно пробив з-за меж штрафного

На 34-й хвилині Фред вивів на ударну позицію Марлоса, і 11-й номер влучно пробив з-за меж штрафного. Саме він невдовзі подвоїв перевагу: захисники «Ольборга» не за правилами зупинили Бернарда, і Марлос реалізував пенальті. З рахунком 2:0 на користь «гірників» команди пішли відпочивати.

По перерві на полі з’явилися Марсіо Азеведо і Тайсон, замінивши Ісмаїлі й Бернарда. Малюнок гри порівняно з першим таймом не змінився: донеччани більше володіли м’ячем і регулярно здійснювали гострі атаки. На 59-й хвилині арбітр цілком міг знову вказати на 11-метрову позначку. М’яч влучив у руку захисника «Ольборга» після удару Густаво Бланко Лещука, проте свистка не пролунало. Одразу ж міг відзначитись Дентіньо, та голкіпер урятував команду від гола. Неточно пробив після розіграшу кутового Олександр Кучер – м’яч зачепив сітку із зовнішнього боку. На 73-й хвилині Паулу Фонсека зробив вісім замін, при цьому Марсіо Азеведо наново змістився на позицію лівого півзахисника. На останні десять хвилин поєдинку вийшов і Віктор Коваленко, що змінив Фреда.

На 90-й хвилині Андрій Борячук поставив у матчі ефектну крапку. Нападник «оранжево-чорних» головою вразив ворота «Ольборга» після відмінного навісу Василя Кобіна

Кінець зустрічі минув у атаках «гірників», і на 90-й хвилині Андрій Борячук поставив у матчі ефектну крапку. Нападник «оранжево-чорних» головою вразив ворота «Ольборга» після відмінного навісу Василя Кобіна.

Суперник донеччан у поєдинку за третє місце в Atlantic Cup визначиться завтра, після того як буде зіграно матчі в групі В.

Наступний спаринг «Шахтар» проведе 4 лютого. О 17:30 за київським часом «гірники» зустрінуться з корейським «Кванджу».