Шахтар – Яблонець: думка гравців
31 січня 2017 р.
|
«Гірники» – щодо матчу з чехами
Факундо Феррейра, нападник «Шахтаря»:
– Вийшов непростий поєдинок. Суперник діяв від оборони й вичікував нагоди для контратак. Ми мали багато моментів, але не всі реалізували. Намагатимемось грати краще, тим паче в нас достатньо сильних виконавців. Звичайно, хотіли перемогти. Для такого клубу неважливо, товариський матч чи офіційний, – «Шахтарю» необхідно вигравати. Радий, що забив перший м’яч. Це додає впевненості та важливо для моїх подальших виступів. Зараз відчувається незначна втома на тлі передсезонної підготовки, проте це нормально.
![](/-/media/fcsd/news/2017/january/31_news/31_commenti_igrokov/vnovost_tankovskiy.jpg)
Команда сьогодні прагнула взяти гору, і тренери нас налаштовували лише на перемогу, та в лотереї дещо не пощастило. Проте наша головна мета – добре підготуватися до сезону, набрати форму до офіційних ігор
В’ячеслав Танковський, півзахисник «Шахтаря»:
– Брати участь у турнірі завжди цікавіше, ніж грати звичайний контрольний матч. Це надає мотивації, настрою. Розпочали ми добре: пресингували суперника, були моменти для взяття воріт. Потім «Яблонець» став щільніше діяти в обороні, й розкрити її було не надто легко. До того ж ми пропустили гол із пенальті, але ще до перерви змогли відігратись. У другому таймі знов помилка в захисті призвела до гола, і наново довелося зрівнювати рахунок. Формат турніру із серією пенальті, гадаю, є захоплюючим і для вболівальників, і для футболістів. Мені б дуже хотілося пробити одинадцятиметровий, коли б був на полі. Команда сьогодні прагнула взяти гору, і тренери нас налаштовували лише на перемогу, та в лотереї дещо не пощастило. Проте наша головна мета – добре підготуватися до сезону, набрати форму до офіційних ігор. Тож продовжуємо працювати.