Шахтар у збірних: Зубков та Кирюханцев на Меморіалі Лобановського

8 червня 2017 р.

|

FCSD | FFU

З 6 до 8 червня в Києві й Борисполі проходив міжнародний турнір за участю молодіжних збірних

Спочатку підопічні Олександра Головка з рахунком 2:1 обіграли чорногорців. Півзахисник донеччан Олександр Зубков через невелике ушкодження лишився на лаві запасних. Зате всі 90 хвилин матчу провів захисник «Шахтаря» U21 Ігор Кирюханцев, який нещодавно дебютував у складі команди Паулу Фонсеки в поєдинку з «Олександрією».

У фіналі «синьо-жовті» зустрічалися зі збірною Фінляндії. Обоє «гірники» з'явилися на полі в другому таймі. Олександр Зубков активно увійшов у гру, неодноразово опинявся на вістрі, створив кілька моментів. Однак в основний час переможця так і не було виявлено. У серії післяматчевих пенальті більш вдалими виявилися гості, які взяли гору з рахунком 5:3. Півзахисник «Шахтаря» першим пробивав з 11-метрової позначки і влучив.