Шахтар у збірних: Арабідзе дебютує та забиває

28 березня 2017 р.

|

FCSD | gff.ge

19-річний нападник «Шахтаря» Гіоргі Арабідзе під час паузи в чемпіонаті взяв участь у двох матчах національної збірної Грузії

24 березня в поєдинку кваліфікації на чемпіонат світу – 2018 грузини зустрічались із Сербією. Арабідзе вийшов на заміну на 69-й хвилині гри і таким чином дебютував у складі головної команди своєї країни. На жаль, урятувати збірну Грузії від поразки йому не вдалося – 1:3. Грузини посідають п’яту сходинку в групі, здобувши в п’яти матчах лише два очки.

А 28 березня Грузія провела спаринг із Латвією. Форвард «гірників» з’явився на полі на 63-й хвилині й спершу допоміг відзначитися партнерові, записавши до активу гольову передачу, а наприкінці зустрічі Гіоргі Арабідзе ударом зі штрафного забив свій перший м’яч за національну збірну і встановив остаточний рахунок матчу – 5:0 на користь грузинів.