Давай, грай!: у фіналі – Львів та Краматорськ
13 травня 2017 р.
|
13 травня на базі Академії ФК «Шахтар» у Щасливому завершився перший матчевий день фіналу «Давай, грай!»
Після урочистого відкриття турніру учасники провели всі поєдинки групового етапу й визначили переможців.
У віковій категорії U10 перше місце посів «Спортресурс» (Львів), заробивши максимум очок – 9. Слідом за ним розташувалася «Стріла» (Краматорськ), в якої 6 залікових балів. На третій сходинці із 3 пунктами опинився «Донбас» (Донецьк), на четвертій – «Перемога» (Курахове).
– Хлопці дуже радіють, що змогли взяти гору в усіх матчах групи, при цьому не пропустивши жодного м’яча, – поділився враженнями тренер «Спортресурса» Павло Толстой. – У нас особлива команда: діти відвідують геть усі заняття, намагаються перейняти те, що ми їм даємо, і це важливо. Та й для нас, наставників, проект «Давай, грай!» – неоціненний досвід, який дозволяє реалізувати себе.
– Трохи не пощастило, – зізнався футболіст «Донбасу» Микита Володько. – Перемогли в першому поєдинку, але потім двічі поступилися. Можливо, через втому. Звичайно, прикро. Проте сам турнір хороший, нам дуже сподобалось. Завтра налаштовуємося лише на успіх!
У неділю, 14 травня, «Спортресурс» та «Стріла» визначать найкращого, а в матчі за третє місце зійдуться «Донбас» і «Перемога».
У групі U12 першим фінішував «Квадрат». На рахунку львів’ян три виграші й 9 очок. На другій позиції – Black Star із Краматорська з 6 балами. Далі розташувався ще один колектив з цього міста – «Адреналін», а замкнув квартет «Прорив» із Сєвєродонецька.
– Відмінний турнір! – сказав після завершення групової стадії тренер Black Star Віталій Городній. – Добре, що є фінальна частина, де команди з різних міст можуть перевірити, хто є сильнішим. Загалом враження чудові. У фіналі намагатимемося взяти реванш у «Квадрата» й здобути кубок.
– Було складно, проте цікаво, – прокоментував матч Захар Левечев з краматорського «Адреналіна». – Могли, звичайно, зіграти краще й зачепитися за очки, але так склалося. Нам із хлопцями дуже сподобалось брати участь у турнірі. Хто з футболістів «Шахтаря» улюблений? Марлос, Тайсон і особливо Андрій Пятов!
У поєдинку за третє місце зустрінуться «Адреналін» та «Прорив», а за головний приз змагатимуться «Квадрат» і Black Star. Вирішальні матчі фінальної стадії відбудуться завтра, 14 травня, о 12:00.
У віковій категорії U10 перше місце посів «Спортресурс» (Львів), заробивши максимум очок – 9. Слідом за ним розташувалася «Стріла» (Краматорськ), в якої 6 залікових балів. На третій сходинці із 3 пунктами опинився «Донбас» (Донецьк), на четвертій – «Перемога» (Курахове).
– Хлопці дуже радіють, що змогли взяти гору в усіх матчах групи, при цьому не пропустивши жодного м’яча, – поділився враженнями тренер «Спортресурса» Павло Толстой. – У нас особлива команда: діти відвідують геть усі заняття, намагаються перейняти те, що ми їм даємо, і це важливо. Та й для нас, наставників, проект «Давай, грай!» – неоціненний досвід, який дозволяє реалізувати себе.
– Трохи не пощастило, – зізнався футболіст «Донбасу» Микита Володько. – Перемогли в першому поєдинку, але потім двічі поступилися. Можливо, через втому. Звичайно, прикро. Проте сам турнір хороший, нам дуже сподобалось. Завтра налаштовуємося лише на успіх!
У неділю, 14 травня, «Спортресурс» та «Стріла» визначать найкращого, а в матчі за третє місце зійдуться «Донбас» і «Перемога».
У групі U12 першим фінішував «Квадрат». На рахунку львів’ян три виграші й 9 очок. На другій позиції – Black Star із Краматорська з 6 балами. Далі розташувався ще один колектив з цього міста – «Адреналін», а замкнув квартет «Прорив» із Сєвєродонецька.
– Відмінний турнір! – сказав після завершення групової стадії тренер Black Star Віталій Городній. – Добре, що є фінальна частина, де команди з різних міст можуть перевірити, хто є сильнішим. Загалом враження чудові. У фіналі намагатимемося взяти реванш у «Квадрата» й здобути кубок.
– Було складно, проте цікаво, – прокоментував матч Захар Левечев з краматорського «Адреналіна». – Могли, звичайно, зіграти краще й зачепитися за очки, але так склалося. Нам із хлопцями дуже сподобалось брати участь у турнірі. Хто з футболістів «Шахтаря» улюблений? Марлос, Тайсон і особливо Андрій Пятов!
У поєдинку за третє місце зустрінуться «Адреналін» та «Прорив», а за головний приз змагатимуться «Квадрат» і Black Star. Вирішальні матчі фінальної стадії відбудуться завтра, 14 травня, о 12:00.
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/02.jpg)
Почати слайдшоу
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/03.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/04.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/05.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/06.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/07.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/08.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/09.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/10.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/11.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/12.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/13.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/14.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/15.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/16.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/17.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/18.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/19.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/20.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/21.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/22.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/23.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/24.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/25.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/26.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/27.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/28.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/29.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/30.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/31.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/32.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/33.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/34.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/35.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/36.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/37.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/13_news/13_turnir_davay_igray/gal/38.jpg?w=132&h=74)