Шахтар готується до зустрічі із Зорею
2 травня 2017 р.
|
2 травня «гірники» розпочали підготовку до матчу 28-го туру української Прем’єр-ліги проти луганської «Зорі»
Ранкове тренування проходило у Ворзелі й майже цілковито складалося з вправ тактичного плану. Наприкінці підопічні Паулу Фонсеки, розділившись на три команди, зіграли міні-турнір на половині поля. До речі, сьогодні в загальній групі працювали всі без винятку футболісти.
Нагадаємо, поєдинок «Шахтар» – «Зоря» відбудеться в суботу, 6 травня, на ОСК «Металіст» у Харкові. Початок о 17:00. Квитки можна придбати в касах стадіону, онлайн на shakhtar.com, сайтах-партнерах клубу і в роздрібній торговельній мережі міста.
Нагадаємо, поєдинок «Шахтар» – «Зоря» відбудеться в суботу, 6 травня, на ОСК «Металіст» у Харкові. Початок о 17:00. Квитки можна придбати в касах стадіону, онлайн на shakhtar.com, сайтах-партнерах клубу і в роздрібній торговельній мережі міста.
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_4645.jpg)
Почати слайдшоу
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_4649.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_4751.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_4765.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_4780.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_4793.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_4823.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_4840.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_4854.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_4910.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_4939.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_4985.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_4990.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_4998.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_5005.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_5037.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_5061.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_5097.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_5113.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_5147.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2017/may/02_news/02_treniovka/gal/dsc_5193.jpg?w=132&h=74)