Зірка – Шахтар – 2:4

23 вересня 2017 р.

|

У 10-му турі чемпіонату України «гірники» на виїзді зустрілися із «Зіркою»

«Шахтар» прибув до Кропивницького в день матчу. На місці правого захисника розташувався Богдан Бутко, у центрі оборони діяли Ярослав Ракицький та Іван Ордець. Віктор Коваленко лишився в запасі, а на позиції під нападником вийшов Тайсон.

Дубль Феррейри

Перший момент донеччани створили вже на другій хвилині: Феррейра міг відкривати рахунок, але м’яч пройшов поруч із воротами. Тільки третій удар аргентинця став результативним – Тайсон прострілив на дальню штангу, а Факундо буквально заніс м’яч у сітку – 1:0. Гол істотно не змінив перебігу гри. Протягом наступних двадцяти хвилин «Шахтар» створив іще кілька моментів. Та втім, основні події сталися наприкінці тайму. Спочатку господарі зрівняли рахунок. На 38-й хвилині м’яч влучив у руку Бутка, арбітр призначив штрафний, Олексій Чичиков виконав навіс, а на дальній штанзі м’яч у ворота «гірників» переправив Ель Амдауї – 1:1. На це підопічні Паулу Фонсеки відповіли двома забитими голами. Спершу Марлос після паса Тайсона влучно пробив низом, а за хвилину дубль оформив Феррейра, який головою замкнув навіс Бутка.

Коваленко знайшов момент

По перерві гра дещо заспокоїлась. Значно посилився дощ, і команди почали рідше створювати моменти. Господарі мали шанс на стандарті, проте Пятов упорався з ударом Загальського. Невдовзі Андрій парирував удар Полегенька на завершення однієї з контратак «Зірки». Водночас ініціативою продовжував володіти «Шахтар». Паулу Фонсека випустив замість Тайсона Віктора Коваленка, трохи згодом Марлоса змінив Іван Петряк. До тієї миті гол Рассадкіна відновив інтригу. «Гірники» грали, зберігаючи сили на матч Ліги чемпіонів у вівторок, і при цьому під завісу зустрічі мали ще кілька гольових шансів. Двічі міг забивати Феррейра, однак ворота господарів врятували штанга й голкіпер. Та зрештою «Шахтар» поставив крапку: Коваленко, що проводив 100-й поєдинок у складі «оранжево-чорних», скористався помилкою Паста, який не втримав слизький м’яч після подачі з флангу – 4:2. Також відзначимо вихід на заміну в кінці вихованця Академії Олександра Пихальонка.

Наступний матч «Шахтар» проведе 26 вересня. Команда Паулу Фонсеки в 2-му турі групового етапу Ліги чемпіонів у гостях гратиме з «Манчестер Сіті».

«Зірка» (Кропивницький) – «Шахтар» (Донецьк) – 2:4 (1:3)

Кропивницький, стадіон «Зірка», 3 596 глядачів

«Шахтар»: Пятов (к), Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Алан Патрік (Пихальонок, 90+4), Дентіньо, Марлос (Петряк, 79), Тайсон (Коваленко, 59), Феррейра

Голи: 0:1 Феррейра (13), 1:1 Ель Амдауї (38), 1:2 Марлос (44), 1:3 Феррейра (45), 2:3 Рассадкін (76), 2:4 Коваленко (90+5)