Видовищна гра

21 квітня 2018 р.

|

У центральному протистоянні 28-го туру Прем’єр-ліги «Шахтар» приймав «Ворсклу»

Матч між лідером і третьою командою чемпіонату відбувся в Харкові. «Гірники» не могли розраховувати на Тайсона й Факундо Феррейру, а в стартовому складі на їхніх позиціях вийшли Віктор Коваленко та Оларенважу Кайоде. Також відзначимо появу на полі від перших хвилин Сергія Кривцова й Олександра Зубкова. Цікаво, що в кожній з-поміж трьох попередніх зустрічей із полтавцями «оранжево-чорні» забивали по три м’ячі.

Тотальна перевага

«Шахтар» розпочав із потужного штурму, і в перші п’ятнадцять хвилин події розгортались біля воріт гостей. Гостро прострілював до штрафного Ісмаїлі, однак ніхто з партнерів не замкнув, небезпечними були удари Фреда й Марлоса, після яких м’яч або йшов вище, або блокувався захисниками. Та зрештою свою перевагу «гірники» реалізували на 23-й хвилині: Марлос на правому фланзі отримав м’яч від Бутка, обігрався з Фредом, увійшов до штрафного і фірмовим обвідним ударом забив у дальній кут – 1:0. Не зменшуючи обертів, господарі далі атакували. Ісмаїлі ліворуч знайшов Зубкова, Олександр ідеально вирізав м’яч на дальню штангу, проте Кайоде забракло кількох сантиметрів, аби вразити ціль. Одразу ж нігерієць отримав пас на хід від Марлоса, вийшов сам на сам, але пробив повз. «Ворскла» ж протягом усього першого тайму так жодного разу й не потурбувала Андрія Пятова.

Несподівана інтрига

Щойно стартувала друга половина, як «Шахтар» подвоїв перевагу, а потім забив і третій гол. Ісмаїлі на замаху прибрав Даллку й викотив під удар Марлосу, якому залишалося просто не схибити з кількох метрів – 2:0. А вже за три хвилини Богдан Бутко так само зручно виклав м’яч на ногу Вікторові Коваленку – 3:0. Полтавчанам нічого було втрачати, тож вони всією командою кинулись уперед та зуміли відродити інтригу. Коломоєць підстеріг помилку й переграв Пятова, а далі Сергійчук прийняв м’яч у центрі штрафного і був влучним. Напруга в матчі не вщухала аж до останніх хвилин, хоча ближче до гола були «гірники»: Кайоде та Зубков виходили сам на сам – обидва рази дуель лишалася за воротарем, Бутко ідеально подав на Кайоде, Ларрі бив головою в протихід, але сейв Ткаченка врятував полтавців. Та втім останнє слово було за господарями. Фред опинився на лівому фланзі й підключив Дентіньо, той у дотик прострілив до штрафного, а Алан Патрік також із льоту вразив дальню дев’ятку.

4:2 – «Шахтар» в яскравому поєдинку обіграє «Ворсклу» і робить черговий крок до чемпіонства. Відзначимо два голи Марлоса (у нього вже 16 м’ячів у чемпіонаті) та два асисти Фреда.

27 квітня «гірники» на виїзді гратимуть із «Маріуполем». Матч розпочнеться о 17:00.

«Шахтар» (Донецьк) – «Ворскла» (Полтава) – 4:2 (1:0)

Харків, ОСК «Металіст», 4 698 глядачів

Голи: 1:0 Марлос (23), 2:0 Марлос (47), 3:0 Коваленко (50), 3:1 Коломоєць (53), 3:2 Сергійчук (62), 4:2 Алан Патрік (88)

«Шахтар»: Пятов, Бутко, Кривцов (Ордець, 46), Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко (к), Фред, Зубков (Дентіньо, 85), Коваленко (Алан Патрік, 66), Марлос, Кайоде