U21. Шахтар – Ворскла: звіт про матч

10 серпня 2018 р.

|

У 4-му турі молодіжного чемпіонату «Шахтар» приймав «Ворсклу»

У трьох турах у «гірників» дві перемоги та одна поразка (6 очок), у полтавців навпаки – один успіх і два програші (3 бали). У стартовому складі «оранжево-чорних» вийшли одразу троє футболістів головної команди: воротар Олег Кудрик, півзахисники Данило Ігнатенко й Олександр Зубков. Також відзначимо, що на лівий фланг атаки повернувся Дмитро Топалов, а в центрі оборони від перших хвилин діяла зв’язка Юрія Мате і Валерія Бондаря, до якого повернулась капітанська пов’язка.

«Шахтар» – гостріше, «Ворскла» – точніше

Підопічні Валерія Кривенцова від старту поєдинку спробували діяти першим номером, але гості грамотною грою в обороні та пресингом зрівнювали баланс сил, а в середині тайму й зовсім відкрили рахунок: Тарадуда головою замкнув подачу з кутового. «Гірники» одразу ж активізувались і створили кілька небезпечних моментів: дальній постріл Ігнатенка парирував голкіпер полтавців, Топалов влучив у штангу, після добивання Василевича захисник виніс м’яч з лінії, а Мудрик, що атакував третім темпом, пробив вище. Також над поперечиною пройшли удари Зубкова й Ігнатенка (головою), а чергову спробу Зубкова прийняв на себе футболіст «Ворскли».

Суперник оборонявся без помилок

У другому таймі «оранжево-чорні» логічно кинули всі сили на те, аби відігратись, проте полтавці майже не помилялися біля власних воріт і зламати їхню оборону було нелегко. До того ж господарям надто бракувало ударів з різних дистанцій, які могли завершити їхні комбінації. Роботи голкіперові «Ворскли» додавав лише Олександр Зубков: уже в дебюті він замикав гострий простріл Коноплі – трохи неточно, слідом його удар здалеку потягнув Різник, а ще один пройшов над воротами. Натомість опонент своїм ледве не єдиним шансом скористався. На 76-й хвилині Лига втік у контратаку і з лінії штрафного пробив під поперечину. Змінити цей рахунок так і не вдалося. 0:2 – «Шахтар» поступається «Ворсклі».

У наступному турі 17 серпня «гірники» вирушать у гості до молодіжки «Львова».

«Шахтар» U21 (Донецьк) – «Ворскла» U21 (Полтава) – 0:2 (0:1)

0:1 Тарадуда (26), 0:2 Лига (76)

«Шахтар» U21: Кудрик, Конопля, Бондар (к), Мате (Холод, 79), Корнієнко, Чех, Ігнатенко (Криськів, 68), Мудрик (Глагола, 55), Топалов, Зубков, Василевич (Дудік, 69)