Ворскла – Шахтар: цифри й факти

12 листопада 2018 р.

|

11 листопада «гірники» в Полтаві здобули перемогу над «Ворсклою»

Перед паузою на ігри збірних чемпіон зберіг 8 очок відриву від другого місця в турнірній таблиці.

Результат у першій половині

7 з-поміж 8 м’ячів у 2 минулих зустрічах з полтавцями «Шахтар» оформив у другому таймі, а цього разу обидва голи було забито до перерви.

Серія

Це 9-та перемога поспіль над «Ворсклою» в чемпіонаті та 8-ма на чолі з Паулу Фонсекою. Цікаво, що «гірники» зупинились за крок до 100-го м’яча в протистоянні із «зелено-білими» (99).

Довгоочікуваний м’яч Нема

Веллінгтон Нем відзначився за «Шахтар» удесяте в кар’єрі. Попереднього разу бразилець забивав 11 травня 2016 року в 1/2 фіналу Кубка України «Олександрії». Також він уже засмучував «Ворсклу» у чвертьфіналі того ж турніру (4:0).

Сотня Ісмаїлі

Ісмаїлі провів 100-й матч за «Шахтар» у Прем’єр-лізі. Бразилець був активним і став лідером за успішними обведеннями на чужій половині (6). У лівого захисника «гірників» найбільша кількість дотиків у штрафному суперника (8) та виграних єдиноборств в атаці (9).
Для Дентіньо, що вийшов на заміну, поява на полі також стала 100-ю в чемпіонатах України
Удари

Чемпіон удруге в сезоні завдав 12 ударів у площину. Такий самий показник в «оранжево-чорних» був у вересневому поєдинку з «Чорноморцем», який завершився з рахунком 3:0. Уваги заслуговує і той факт, що кількість втрат м’яча (71) є нижчою лише в грі з «Карпатами» (69).

Тайсон – найкращий асистент

Автор першого гольового паса Тайсон очолює список асистентів Прем’єр-ліги (7). Загалом протягом матчу капітан 5 разів віддавав партнерам під удар. А найбільше передач у зустрічі з «Ворсклою» на рахунку Майкона (95), 15 з-поміж 16 – влучні до останньої третини поля.

Гарна гра воротарів

Андрій Пятов виконав 5 сейвів у матчі, окремо слід відзначити епізод на 58-й хвилині, коли голкіпер «гірників» послідовно відбив удар Коломойця й дальній постріл Саківа. Своєю чергою Богдан Шуст 10 разів відвів загрозу, в тому числі парирував пенальті у виконанні Мораеса.