U19. Десна – Шахтар – 0:8

17 листопада 2018 р.

|

У відкладеному матчі 3-го туру «Шахтар» U19 зустрівся з «Десною»

Поєдинок мав відбутися ще в серпні, але через ігри збірних був перенесений на пізнішу дату. Команда Андреса Карраско продовжує йти у чемпіонаті без поразок (24 очка) і не пропускає протягом двох останніх місяців (6 матчів на нуль). Чернігівці замикають турнірну таблицю без набраних балів.

Два голи й асист Судакова

Від перших хвилин стало зрозуміло, що «гірники» мають намір домінувати на полі, і питання було лише в тому, коли вони зуміють порушити оборону господарів і скільки забитих м'ячів побачать глядачі «Чернігів-Арени». Відкрити рахунок вдалося на 12-й хвилині (хоча ще до цього гості створили мінімум 3 відмінні моменти), коли красиву комбінацію за участю Драмбаєва, Чирука й Бондаренка з невідворотним ударом з лінії воротарського завершив Георгій Судаков – 0:1. На цьому 16-річний півзахисник не заспокоївся і слідом міг забивати ще двічі: після кросу Романюка пробив головою поруч із хрестовиною, а потім його удар із меж штрафного потягнув голкіпер. Та довго чекати дубля не довелося – в середині тайму «оранжево-чорні» втекли в контратаку п'ять у три, де Судаков узяв ініціативу на себе, накрутив двох суперників і поклав м'яч саме в правий кут – 0:2. А ще за п'ять хвилин Георгій виступив у ролі асистента: Богдан Духота зіграв з ним у стіночку, вбіг зліва у штрафний майданчик і красиво підсік м'яч над Рощинським – 0:3. Цікаво, що протягом першої половини матчу футболісти «Шахтаря» забили ще чотири рази, але ці голи було скасовано через офсайди.

Цілковита перевага

На другий тайм, попри комфортний рахунок, підопічні Андреса Карраско вийшли з максимальною концентрацією, що миттєво відбилося на результаті. Уже в дебюті після прострілу Духоти захисник «Десни» Денис Приходько зрізав м'яч у власні ворота – 0:4. Атаки «оранжево-чорних» не вщухали ані на хвилину, і от уже Артем Бондаренко після проникаючого пасу в штрафний переграв голкіпера в ближньому бою (0:5), а Мирослав Трофимюк замкнув простріл справа (0:6). Зауважимо, що обидва рази партнерам асистував Богдан Духота. Тренерський штаб продовжував освіжати команду замінами, і футболісти, що вийшли, чудово вписалися в гру, надавши діям «гірників» варіативності. Переконливим був у центрі та вперше провів на полі всі 90 хвилин Владислав Кобилянський. Саме він став автором сьомого голу: підловивши відскік зо два метри від лінії штрафного, хавбек «Шахтаря» потужно приклався з лівої, і м'яч від штанги влетів у сітку – 0:7. А довершив розгром «Десни» центральний захисник Павло Шушко, забивши головою після подачі корнера тим же Кобилянським.

8:0 – на сьогодні це найбільша перемога юнаків «Шахтаря» в сезоні.

22 листопада на «гірників» чекає виїзд на матч чемпіонату України із «Чорноморцем», а 27 листопада – гостьовий поєдинок Юнацької ліги УЄФА з «Хоффенхаймом».

«Десна» U19 (Чернігів) – «Шахтар» U19 (Донецьк) – 0:8 (0:3)

0:1 Судаков (12), 0:2 Судаков (25), 0:3 Духота (30), 0:4 Приходько Д. (48, а/г), 0:5 Бондаренко (56), 0:6 Трофимюк (58), 0:7 Кобилянський (75), 0:8 Шушко (78)

«Шахтар» U19: Караващенко, Романюк, Шушко, Муравський, Драмбаєв, Приходько К. (Варяник, 46), Бондаренко (к) (Буханевич, 61), Кобилянський, Духота (В'юнник, 66), Судаков, Чирук (Трофимюк, 46 )