11 жовтня 2018 р.

|

«Шахтар» у Святошині провів контрольний поєдинок з командою УПЛ «Арсенал-Київ»

Зусилля Болбата

Матч складався з двох таймів по 40 хвилин. Паулу Фонсека залучив до гри футболістів дубля (Кирило Меліченко та Євген Чаговець з’явились у стартовому складі в центрі оборони), а з капітанською пов’язкою команду вивів Ісмаїлі. «Гірники» відкрили рахунок уже на 10-й хвилині: Сергій Болбат розпочав атаку, Фернандо обігрався з Мораесом, увійшов до штрафного й пробив голкіпера – 1:0. А ще за чотири хвилини Болбат заробив пенальті, який упевнено реалізував Жуніор Мораес – 2:0. Усю першу половину «оранжево-чорні» атакували і могли забивати ще неодноразово – гарні моменти мали Мораес та Кайоде.

Спокійний темп

У другому таймі на поле вийшли Олег Кудрик, Андрій Тотовицький, а згодом і Максим Чех. При цьому наставник «канонірів» В’ячеслав Грозний у перерві змінив увесь склад своєї команди. Проте на характер гри це не вплинуло: «гірники» так само контролювали перебіг матчу, хоч і в спокійнішому ритмі, й забили третій м’яч – на 45-й хвилині відмінним ударом зі штрафного відзначився Майкон. 3:0 – підопічні Паулу Фонсеки в контрольному поєдинку перемогли «Арсенал-Київ».

«Шахтар»: Шевченко (Кудрик, 41), Ісмаїлі (к) (Чех, 57), Меліченко, Чаговець, Данченко, Майкон, Болбат, Нем, Фернандо, Мораес (Тотовицький, 41), Кайоде

Тренерський штаб надав футболістам три вихідні, після чого всі знов зберуться й готуватимуться до двох домашніх матчів – із «Десною» (19 жовтня о 19:00) та «Манчестер Сіті» (23 жовтня о 22:00). Квитки вже в продажу.