U21. Шахтар – Десна – 4:0

19 жовтня 2018 р.

|

Друге коло молодіжної першості «Шахтар» відкривав матчем із «Десною»

У стартовому складі «гірників» вийшли збірники Валерій Бондар, Михайло Мудрик та Олексій Кащук, які повернулися до розташування лише напередодні. Також за молодіжку відіграв футболіст головної команди Олег Данченко (правий захисник), лівий фланг оборони закривав Дмитро Топалов, а у воротах розташувався Владислав Вертєй.

Забиваємо зі стандарту

Увесь перший тайм минув під диктовку «Шахтаря», і як би добре не захищалися чернігівці, моменти біля їхніх володінь виникали регулярно. Уже в дебюті могли відзначитись Глагола (захисник виніс м’яч із стрічечки), Кащук після прострілу Мудрика (повз) і дальнім ударом Чех (вище). Небезпечними були й стандарти у виконанні господарів: Кащук зі штрафного пробив у самісіньку дев’ятку, але голкіпер дістався й перевів на корнер. Регулярно загострював гру на правому фланзі Данченко – майже всі його підключення завершувались передачами до штрафного, які футболісти «Десни» подужали насилу. Реалізувати свою перевагу підопічним Валерія Кривенцова вдалося на 41-й хвилині: Кащук подав кутовий праворуч, м’яч пролетів крізь увесь воротарський, а Валерій Бондар ногою замкнув дальню штангу – 1:0.

Швидкість і влучність атак

Дебютний гол визначив підсумок поєдинку, адже по перерві «гірники» отримали вільний простір для стрімких атак і дуже швидко зробили рахунок великим. Суперник протримався майже 15 хвилин: два сейви кіпера врятували «Десну» від ударів Кащука та Кулакова. Після спливання години зустрічі Мудрик ліворуч увірвався до штрафного, зіграв у стіночку з Глаголою й обвідним ударом поклав м’яч під дальню штангу – 2:0. Уже за п’ять хвилин Михайло виступив у ролі асистента, і його подачу з кутового влучним ударом головою замкнув Андрій Кулаков – 3:0. А в наступній атаці форвард «оранжево-чорних» оформив дубль, знову головою розстрілявши сітку після флангового навісу Топалова. «Гірники» далі атакували до самого фінального свистка, однак десь бракувало концентрації в завершенні, а часом чернігівцям відверто щастило. Утім на переконливість перемоги це не вплинуло.

4:0 – молодіжка «Шахтаря» взяла гору над «Десною». Наступний матч «оранжево-чорні» проведуть 26 жовтня з «Арсеналом-Києвом».

«Шахтар» U21 (Донецьк) – «Десна» U21 (Чернігів) – 4:0 (1:0)

1:0 Бондар (41), 2:0 Мудрик (59), 3:0 Кулаков (64), 4:0 Кулаков (66)

«Шахтар» U21: Вертєй, Данченко, Чаговець, Бондар, Топалов, Меліченко, Чех (Якимець, 73), Глагола (к), Кащук (Криськів, 67), Мудрик (Василевич, 73), Кулаков (Павліш, 82)