Гол і дебют

31 жовтня 2018 р.

|

В 1/8 фіналу Кубка України «Шахтар» зустрічався з «Олімпіком»

У цьому матчі Паулу Фонсека надав шанс багатьом молодим гравцям і тим, хто не надто часто потрапляє до стартового складу. Так, у воротах розташувався Олексій Шевченко, на флангах оборони вийшли Олег Данченко й Микола Матвієнко, попереду – Фернандо, Андрій Тотовицький та Веллінгтон Нем, а капітаном команди був Сергій Кривцов.

Пресинг «гірників»

«Шахтар» від перших хвилин влаштував серйозний тиск на штрафний суперника, проте «Олімпік» грамотно й організовано діяв в обороні, здолати яку виявилось дуже непросто: надійним був Кринський, а захисники впоралися з прострілами та навісами. При цьому «оранжево-чорні» весь час пропонували безліч цікавих варіантів атак, однак їм бракувало завершення. Небезпечний дальній постріл Данченка з лівої ноги – голкіпер дістав м’яч з нижнього кута. Одразу ж спробував сили Коваленко – у руки воротареві. Наприкінці тайму першого удару завдали й гості: Цимбалюк головою пробив набагато вище.

Усе найцікавіше

Друга половина вийшла значно яскравішою і з інтригою до фінального свистка. На 55-й хвилині Білоног заробив пенальті та самотужки його реалізував – Шевченко до м’яча дотягнувся, але той від штанги залетів у ворота. Минуло зовсім трохи часу, і Гришко збиває у штрафному Мораеса: друга жовта й вилучення для «олімпійця», а Жуніор на 63-й упевнено забиває з точки – 1:1. Ще за три хвилини «гірники» були попереду: Майкон, Мораес та Нем спільними зусиллями знайшли у штрафному Тотовицького, який влучним ударом переграв кіпера. 2:1 – перший м’яч Андрія за рідний клуб! На 69-й хвилині сталася ще одна важлива подія: за «оранжево-чорних» дебютував 17-річний Михайло Мудрик, замінивши Жуніора. «Олімпік» у меншості не опускав руки й зумів відігратись (відзначився Олексій Гай), однак інтрига трималася недовго, і в наступній атаці Олег Данченко, виконуючи флангову подачу, так відмінно закрутив м’яча, що той «пірнув» саме під дальню штангу.

3:2 – «Шахтар» у гарному й драматичному поєдинку перемагає «Олімпік» та виходить в 1/4 фіналу Кубка України. Жеребкування цієї стадії відбудеться 2 листопада, ігри заплановано на 3 квітня 2019 року.

3 листопада на нас чекає суперматч Прем’єр-ліги «Шахтар» – «Динамо». Зустріч у Харкові розпочнеться о 17:00. Придбати квитки можна в касах ОСК «Металіст» і онлайн.

«Шахтар» (Донецьк) – «Олімпік» (Донецьк) – 3:2 (0:0)

Харків, ОСК «Металіст», 3 505 глядачів

Голи: 0:1 Білоног (55, пен.), 1:1 Мораес (63, пен.), 2:1 Тотовицький (66), 2:2 Гай (81), 3:2 Данченко (83)

«Шахтар»: Шевченко, Данченко, Кривцов (к), Хочолава, Матвієнко, Алан Патрік (Майкон, 59), Коваленко, Веллінгтон Нем, Тотовицький, Фернандо (Дентіньо, 41), Мораес (Мудрик, 69)