Ударний тайм

18 серпня 2019 р.

|

У 4-му турі Прем’єр-ліги «Шахтар» на виїзді зустрівся зі «Львовом»

«Гірники» перемогли в усіх стартових іграх, а серія команди без поразок триває вже понад рік та налічує 32 поєдинки. Жуніор Мораес і Марлос, чиї голи забезпечили перемогу в протистоянні з «Динамо», забивають два тури поспіль. До Львова «оранжево-чорні» прибули без Тете й Тайсона, замість якого з’явився Дентіньо. На 150-й матч за «Шахтар» вийшов центральний захисник Сергій Кривцов.

Два голи і багато моментів

Від перших хвилин «гірники» майже не залишали половину поля господарів, створюючи момент за моментом. Ісмаїлі чудово відкрився під передачу Патріка й цілив у ближню дев’ятку – поруч. Марлос небезпечно крутив у ворота зі штрафного, а потім бив після фірмового проходу – обидва рази врятував Сарнавський. Ідеальну нагоду мав Мораес, однак удар форварда майже з лінії воротарського припав у штангу. І лише за півгодини гри прийшли голи. Марлос подав з кутового, Матвієнко головою продовжив політ м’яча, а Дентіньо з кількох метрів замкнув дальню штангу – 0:1. Львів’яни відповіли неприємним ударом Ренана з лінії штрафного (виручив Пятов), проте одразу ж дістали ще один гол: Матвієнко відмінно закинув за спини захисникам, Ісмаїлі скинув у центр Марлосу, який у дотик вразив ціль – 0:2.

Продовження переможної серії

Початок другого тайму видався більш розміреним, проте «Шахтар» далі володів ініціативою та міг відзначитись знов. На 60-й хвилині захисник «Львова» збив у власному штрафному Кривцова, й арбітр призначив пенальті. Алан Патрік розвів м’яч і голкіпера по різних кутах, але через гравців, які завчасно вбігли до штрафного, суддя змусив перебити – Сарнавський парирував. Бразильця відразу ж замінив Олександр Пихальонок, однак уже за десять хвилин травмувався та був замінений на Додо. А ще раніше через ушкодження поле залишив Дентіньо. Наприкінці господарі спробували організувати бодай гол престижу, проте ближчими до забитого м’яча були «оранжево-чорні». Марлос змістився з правого флангу уздовж штрафного й пробив вище воріт. Подібний удар Соломона, але ліворуч, також пройшов поруч із каркасом.

2:0 – «Шахтар» завдяки двом м’ячам, забитим у першому таймі, обіграє «Львів» і далі впевнено лідирує в УПЛ.

25 серпня, в День шахтаря, команда Луїша Каштру проведе домашній поєдинок з «Маріуполем». Матч на ОСК «Металіст» розпочнеться о 19:30. Квитки можна придбати в касах стадіону, роздрібній мережі Харкова та онлайн.

«Львів» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:2 (0:2)