Спаринг із новачком

19 липня 2019 р.

|

19 липня «Шахтар» провів контрольний матч із новачком УПЛ «Колосом»

Це вже восьмий спаринг «гірників» протягом літнього міжсезоння: раніше підопічні Луїша Каштру на зборі в Німеччині й Австрії здобули п’ять перемог за нічиєї та однієї поразки. У сьогоднішньому поєдинку наставник «оранжево-чорних» повернувся до тактичної розстановки 4–2–3–1 з парою центральних півзахисників Олександр Пихальонок – Маркос Антоніо. Відзначимо також вихід у старті Даниїла Сікана, який грав під нападником, і Густаво Бланко Лещука, що виконував роль центрфорварда.

Реалізована перевага

Дебют матчу минув під контролем «гірників», хоч перший небезпечний момент і створив суперник – м’яч влучив у штангу. Усі інші події розгорталися біля воріт ковалівців. Спочатку Яшков перервав небезпечну передачу Бланко Лещука, а потім парирував постріл Фернандо з лінії штрафного. Проте на 22-й хвилині допомогти не зміг і голкіпер «Колоса»: Додо виконав навіс на дальній кут воротарського, Фернандо пробив головою, й м’яч рикошетом від захисника залетів до сітки – 1:0. «Шахтар» далі йшов уперед, і ось уже Дентіньо зі штрафного відправляє м’яч над воротами, спробу Маркоса блокує суперник, а удар головою від Матвієнка проходить повз ціль. Під завісу тайму ще одним моментом огризнулися ковалівці, однак Шевченко блискуче потягнув з-під поперечини «гармату» від Парамонова.

Пихальонок асистує, Сікан забиває

На початку другої половини на поле вийшли Анатолій Трубін, Богдан Бутко й В’ячеслав Танковський, а підопічні Луїша Каштру далі грали першим номером і створювали моменти. І якщо з потужним пострілом Олександра Пихальонка впорався голкіпер, то удар Даниїла Сікана з подачі того-таки Пихальонка виявився гольовим – 2:0. Чинити гідний опір футболістам «Колоса» було непросто, а гострота виникала виключно поблизу їхнього штрафного: Сітало не дозволив відзначитись Бланко Лещукові та Пихальонку, а потім узяв удари Танковського й Фернандо. Фінальний свисток зафіксував упевнену перемогу «Шахтаря» 2:0.

20 липня на «гірників» чекає черговий контрольний матч – з донецьким «Олімпіком». Початок о 18:00. Пряма трансляція ексклюзивно буде доступною на shakhtar.com для зареєстрованих користувачів.

«Шахтар» (Донецьк) – «Колос» (Ковалівка) – 2:0 (1:0)

1:0 Фернандо (22), 2:0 Сікан (65)

«Шахтар»: Шевченко (Трубін, 46), Додо (Бутко, 46), Бондар, Матвієнко (к), Сіпріано, Пихальонок, Маркос Антоніо (Танковський, 46), Дентіньо, Сікан, Фернандо, Бланко Лещук

Подробиці, фото й відео – у матч-центрі.