Неймовірна перемога!

1 жовтня 2019 р.

|

У 2-му турі Ліги чемпіонів УЄФА «Шахтар» у Мілані зустрічався з «Аталантою»

Обом командам надзвичайно важливо було здобути перші очки в групі. «Гірники» вирушили до Італії без травмованого Хочолави, а Луїш Каштру зробив лише одну зміну в стартовому складі, випустивши Віктора Коваленка.

Динамічний тайм

Від дебютних хвилин суперники задали високий темп і взялися шукати щастя біля чужих воріт. І вже на 15-й хвилині падіння Ілічича у штрафному гостей арбітр розцінив як пенальті, проте Пятов блискуче потягнув удар самого ж словенця. «Гірники» поступово налагодили контроль м’яча, трохи заспокоїли гру, однак цієї ж миті пропустили: спочатку Пашалич пробив у штангу, а потім Сапата головою замкнув подачу з флангу. «Оранжево-чорні» одразу ж перехопили ініціативу й заходились раз по раз загострювати ситуацію поблизу штрафного «Аталанти»: удар Марлоса перевели на кутовий, спробу Тайсона заблокували, а Алан Патрік відправив м’яч у руки воротареві. Зрештою на 41-й хвилині футболісти «Шахтаря» знайшли свій шанс: Патрік відмінною передачею вивів сам на сам Жуніора Мораеса, який обвів голкіпера й покотив м’яч у порожні ворота – 1:1. А на останніх секундах тайму Марлос ледве не дозволив донеччанам вийти вперед, але його потужний удар зі штрафного припав у поперечину!

Зіграли заміни

Другу половину матчу команда Луїша Каштру розпочала активніше, і ось уже черговий удар Тайсона прийняв на себе захисник, а гострий простріл Ісмаїлі завершився кутовим. Потроху «Аталанті» вдалося посунути гру від власних воріт та огризнутися низкою надзвичайно небезпечних атак. Сапата замикав простріл Гомеса, однак м’яч пройшов повз ціль, а потім той-таки Дуван із близької відстані влучив у Пятова. Слідом Кривцов відвів загрозу після замикання Муріеля, а «гірники» відповіли дальнім пострілом Степаненка (Голліні перевів на корнер) і Коваленка (трохи неточно). Наприкінці могли відзначитися й господарі: складний удар Малиновського просвистів поруч зі штангою, а потім Пятов знову виручив після щільного удару Гомеса. І вже на останній компенсованій хвилині «оранжево-чорним» вдалася зразкова контратака, що забезпечила результат: Додо втік правим флангом і вивів до воріт Манора Соломона, а ізраїльтянин чітко впорався із захисником та кіпером і вразив ціль. 2:1 – «Шахтар» здійснює камбек та перемагає «Аталанту»!

6 жовтня о 14:00 «гірники» гратимуть у чемпіонаті України з «Дніпром-1», а наступний матч Ліги чемпіонів проведуть 22 жовтня о 19:55 із загребським «Динамо» на ОСК «Металіст» у Харкові. Квитки – у касах стадіону й онлайн.

«Аталанта» (Бергамо) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:2 (1:1)