U21. Дніпро-1 – Шахтар – 0:4

5 жовтня 2019 р.

|

У 10-му турі молодіжної першості «Шахтар» на виїзді обіграв «Дніпро-1»

Порівняно з попереднім матчем Фернандо Валенте зробив чотири зміни в стартовому складі. У захисті на позиціях Муравського й Павліша зіграли Семеніхін та Сіпріано відповідно, у півзахисті місце Гурова зайняв Бондаренко, а на вістрі атаки відбулася ротація Сікан – Борячук.

Швидкий гол

«Дніпро-1» активніше розпочав і здійснив кілька атак. «Шахтар» відповідав контратаками й досить швидко домігся успіху. На 9-й хвилині господарі в центрі втратили м’яч, який підхопив Очеретько та швидким розрізним пасом вивів Мудрика сам на сам із воротарем суперника. Михайло майстерно розібрався в епізоді й перекинув м’яч через Зновенка – 0:1. «Шахтар» заволодів ініціативою і мав ще кілька шансів подвоїти перевагу. На 18-й хвилині Бондаренко після подачі Мудрика пробив по воротах і влучив у штангу, а за хвилину Борячук відзначився, проте арбітри скасували гол через офсайд. Другий м’яч стався на 35-й хвилині: Романюк на фланзі сфолив проти Мудрика, й сам постраждалий виконав стандарт, навісивши на дальню штангу, де опинився геть забутий захисниками «Дніпра-1» Приходько. Клим пробив у протихід воротареві та подвоїв перевагу «Шахтаря» – 0:2. Під кінець тайму поле вкрила потужна злива, і жодна з команд не змогла створити небезпечних моментів.

Розгром під зливою

У другому таймі грати було важко, злива не вщухала ні на мить. Проте й за таких умов «Шахтар» розвинув успіх. На 61-й хвилині господарі сфолили у власному штрафному, й «гірники» здобули право на пробиття пенальті. Вирок чітко виконав Борячук. На 90-й хвилині «Дніпро-1» лишився в меншості, а Холод остаточно довершив розгром, реалізувавши штрафний, – 0:4.

«Шахтар» упевнено перемагає «Дніпро-1» та готується до наступного матчу. 17 жовтня в Щасливому «оранжево-чорні» прийматимуть «Колос».

«Дніпро-1» U21 (Дніпро) – «Шахтар» U21 (Донецьк) – 0:4 (0:2)

0:1 Мудрик (9), 0:2 Приходько (35), 0:3 Борячук (62, пен.), 0:4 Холод (90)

«Шахтар» U21: Гриценко, Меліченко, Семеніхін, Вітао, Сіпріано, Криськів (к) (Гуров, 77), Приходько, Очеретько (Судаков, 26; Муравський, 82), Бондаренко (Холод, 70), Мудрик (Павліш, 66), Борячук