Холод і Тотовицький

9 жовтня 2019 р.

|

9 жовтня «Шахтар» на полі заміського комплексу «Святошин» у товариській грі приймав лідера Першої ліги «Оболонь-Бровар»

Луїш Каштру дав змогу виявити себе більшості футболістів, які наразі перебувають у резерві. У центрі оборони діяв експериментальний дует Бутко – Вітао, на лівому фланзі – Маркіньос Сіпріано, на вістрі атаки – Андрій Борячук. Також у старті вийшли гравці молодіжного складу Клим Приходько, Артем Холод та Артем Бондаренко.

Мате проти рідного клубу

Матч розпочався з легкої розминки воротарів – Сіпріано потурбував Боровика, а Батальський – Шевченка. В одному з епізодів Борячук гарним пасом у коридор між захисниками запустив до штрафного Тете, проте його удар був накритий. Часто в центрі уваги опинявся вихованець Академії «Шахтаря» Юрій Мате, що виконував безпосередні обов’язки в обороні й підтримував атаки. Однак на 22-й хвилині ані він, ані воротар уже не могли врятувати «Оболонь-Бровар» від пропущеного гола: Холод лишився без опіки і завершив атаку за участю Тете, Дентіньо й Сіпріано – 1:0. Далі Мате заблокував постріл Борячука, Дентіньо не влучив у площину, а Боровик зреагував на рикошет після удару Тете.

Повернення Тотовицького

Луїш Каштру включив до запасу чотирьох футболістів, і всі вони дістали ігровий час у другому таймі. Першим на 57-й хвилині вийшов Андрій Тотовицький, що відновився після травми, згодом з’явилися Назарій Муравський, Євген Гриценко та Владислав Кобилянський. У складі номінальних гостей зіграв ще один вихованець «Шахтаря» – Микита Безуглий. Могла стати результативною швидка контратака «гірників» від власного штрафного, в якій узяли участь Борячук і Холод, проте Артем поквапився перекинути Боровика. Кілька гольових нагод націленими кросами створив Бутко, але Борячук пробив у штангу, а Тете не влучив по м’ячу з льоту. А на 82-й хвилині Тотовицький відзначив своє повернення на поле – після прострілу того-таки Бутка випередив захисника і був влучним.

2:0 – «Шахтар» перемагає в спарингу «Оболонь-Бровар» та отримує три вихідні. У неділю команда повернеться до тренувань і розпочне підготовку до відповідальних матчів із «Колосом» (18 жовтня) та загребським «Динамо» (22 жовтня). Обидва відбудуться на ОСК «Металіст» у Харкові – квитки доступні в касах стадіону й онлайн.

«Шахтар» (Донецьк) – «Оболонь-Бровар» (Київ) – 2:0 (1:0)

1:0 Холод (22), 2:0 Тотовицький (82)

«Шахтар»: Шевченко (Гриценко, 72), Додо (Муравський, 68), Бутко (к), Вітао, Сіпріано, Приходько, Бондаренко, Тете, Дентіньо, Холод (Тотовицький, 57), Борячук (Кобилянський, 80)