Шахтар – Колос – 3:1

21 серпня 2020 р.

|

У 1-му турі нового сезону УПЛ «Шахтар» приймав «Колос»

«Гірники» в статусі 13-разового чемпіона України починали черговий захист титулу матчем із сенсацією минулого сезону: ковалівці дебютного року зуміли здобути перепустку до Ліги Європи. Попри те що від попереднього поєдинку команди Луїша Каштру минуло лише три дні, у стартовому складі господарів вийшли практично всі найсильніші виконавці. Відзначимо лише появу Анатолія Трубіна у воротах і Валерія Бондаря в центрі оборони.

Динамічний футбол

Початок матчу видався гострим з обох боків: уже на 2-й хвилині Маркос Антоніо небезпечно пробив з передачі Марлоса, однак м’яч пройшов над поперечиною, а «Колос» одразу ж відповів ударом Смирного в штангу. Невдовзі у штрафному ковалівців після контакту із захисником упав Мораес, проте арбітр не зреагував, слідом міг забивати Маркос Антоніо, який замикав простріл Матвієнка, – Волинець урятував гостей. Небезпечними були удари Тайсона здалеку (повз), Мораеса з гострого кута (кіпер перевів на кутовий) і Степаненка головою (вище), гарний момент змарнував Марлос, з відмінної позиції пробивши неточно. А вже в компенсований до першого тайму час Алан Патрік заробив пенальті, але потужний постріл Тайсона потягнув Волинець.

Вирішальний дубль Патріка

Як виявилось, усі голи команди залишили на другий тайм. Спочатку Мораес заробив одинадцятиметровий, однак Марлос також не переграв Волинця. Реалізувати вдалося лише третій пенальті, призначений за фол Оріховського вже на самому Марлосі. До точки підійшов Алан Патрік і майстерно розвів м’яч із голкіпером по кутах – 1:0. За десять хвилин бразилець зміцнив успіх, з кількох метрів замкнувши простріл Мораеса, – 2:0. Й одразу ж довів справу до розгрому Тете: після його удару м’яч влучив у штангу і від спини воротаря залетів до сітки – 3:0. Усе, що вдалося зробити гостям, то це відіграти один м’яч (відзначився син головного тренера ковалівців Денис Костишин), проте підсумковий результат був на користь «оранжево-чорних».

3:1 – «Шахтар» починає новий сезон із перемоги над «Колосом», Алан Патрік – з гольового дубля.

25 серпня на «гірників» чекає матч за Суперкубок України з київським «Динамо». Зустріч відбудеться на НСК «Олімпійський». Початок о 21:00.

«Шахтар» (Донецьк) – «Колос» (Ковалівка) – 3:1 (0:0)

Київ, НСК «Олімпійський», без глядачів

Голи: 1:0 Алан Патрік (60, пен.), 2:0 Алан Патрік (69), 3:0 Волинець (72, а/г), 3:1 Костишин (77)