U21. Шахтар – Минай – 5:1

4 грудня 2020 р.

|

«Шахтар» U21 здобув переконливу перемогу над «Минаєм» U21

Фернандо Валенте використав у заявці на матч із «Минаєм» цілу групу гравців з юнацької команди: Лосенка, Погорілого, Удода, Микитишина й Гулька.

Тайм із двома вилученнями

Команди розпочали з активної боротьби, однак перший момент був за «гірниками»: Кобак із гострого кута пробивав у порожні ворота, але не влучив у площину. Потім Мампассі головою відправив м’яч у поперечину після навісу Вакули, а Якуба не встиг зреагувати на добиванні. На 30-й хвилині перевага «Шахтаря» забезпечила результат: Едвард Кобак реалізував пенальті, який сам хвилиною раніше й заробив, – 1:0. Майже одразу ж Вакула міг подвоювати рахунок, проте воротар зреагував на потужний удар у ближній кут. Здавалося, закарпатці істотно ускладнили своє становище вилученням Сахна (гравець дістав другу жовту картку за грубий фол на Світюсі), однак «Шахтар» перебував у більшості лише кілька хвилин: за грубий фол у центрі поля арбітр продемонстрував Вакулі пряму червону картку та зрівняв склади.

Гольова феєрія

Другий тайм ударом із середньої відстані відкрив Драмбаєв – вище цілі. Уже за хвилину момент-близнюк мав Світюха, проте голкіпер «Миная» виручив. Потім Гончарук після передачі Драмбаєва ударом головою збільшив перевагу – 2:0. «Шахтар» із плином часу лише впевненіше почувався в атаці, й невдовзі вже сам Драмбаєв ударом з-за меж воротарського майданчика відправив м’яч упритул зі штангою – 3:0. У наступній атаці дубль оформив Кобак, вдало зігравши на добиванні після удару Світюхи. «Минай» таки зумів забити зусиллями Навроцького на 70-й хвилині – 4:1. Крапку в матчі поставив Гончарук, зробивши дубль. Під кінець тайму збільшити відрив міг ще й Рудавський, але голкіпер гостей перевів удар на кутовий.

5:1 – переконлива перемога «гірників» у передостанньому матчі першого кола. У наступному турі «Шахтар» 12 грудня о 13:00 на виїзді гратиме з «Інгульцем».

«Шахтар» U21 (Донецьк) – «Минай» U21 (Минай) – 5:1 (1:0)

1:0 Кобак (30, пен.), 2:0 Гончарук (55), 3:0 Драмбаєв (61), 4:0 Кобак (67), 4:1 Навроцький (70), 5:1 Гончарук (74)

«Шахтар» U21: Турбаєвський, Капінус (Егбуджо, 80), Якуба, Мампассі, Драмбаєв, Гуров (к) (Шостак, 80), Приходько, Кобак (Рудавський, 73), Вакула, Світюха (Погорілий, 73), Гончарук (Микитишин, 85)