Переможний спаринг

26 липня 2020 р.

|

26 липня в Києві «гірники» провели контрольний матч із представником Другої ліги «Поліссям»

«Шахтар» цілком очікувано від перших хвилин володів ініціативою й відразу взявся створювати моменти біля воріт суперника: Тайсон метрів з 10 пробив у штангу, а обидва постріли здалеку поспіль Марлоса пройшли поруч із ціллю. Тим дивовижніше, що рахунок відкрили саме гості, коли на 19-й хвилині Задерецький головою замкнув навіс зі стандарту. Аби відігратись, «оранжево-чорним» вистачило 5 хвилин. Марлос розігнав контратаку, з ударом Додо впорався воротар, однак Майкон добив м’яч у сітку – 1:1. Одразу ж «гірники» могли відзначитися ще раз, проте Мораес, уже обігравши кіпера, не влучив у порожні ворота. Наприкінці тайму гарний шанс мав Коваленко, але його удару в ближній кут завадив воротар «Полісся».

У перерві Луїш Каштру вніс корективи до складу, випустивши на поле Трубіна, Хочолаву, Бондаря, Тете й Бондаренка. Саме останні двоє створили другий гол «Шахтаря»: бразилець прийняв відмінну діагональ від Тайсона і покотив за спини захисникам, а Артем Бондаренко, що набігав, у дотик поклав м’яч під дальню штангу – 2:1. «Гірники» далі тиснули на суперника, й лише сейви голкіпера рятували житомирців після пострілів Додо та Тете. Збільшити перевагу вдалося після чергової масової заміни. Євген Коноплянка, вступивши до гри, на 70-й хвилині отримав м’яч на лівому краї штрафного, зробив кілька кроків у бік воріт і потужним ударом пробив кіпера – 3:1. Слідом Фернандо міг довести справу до розгрому, однак спершу пробив саме в руки, а потім парашутом опустив м’яч на поперечину. Підсумковий рахунок було оформлено за десять хвилин до кінця матчу: Сіпріано пройшов до лицьової та відпасував до центру штрафного, а Тете з льоту пробив у дев’ятку. 4:1 – «Шахтар» перемагає «Полісся».

29 липня
команда Луїша Каштру проведе черговий спаринг. На полі спорткомплексу «Святошин» «гірники» зіграють з «Вересом» (Рівне). Початок о 10:30. Дивіться пряму трансляцію матчу на Shakhtar TV.

«Шахтар» (Донецьк) – «Полісся» (Житомир) – 4:1 (1:1)

Київ, НСК «Олімпійський», без глядачів

Голи: 0:1 Задерецький (19), 1:1 Майкон (24), 2:1 Бондаренко (53), 3:1 Коноплянка (70), 4:1 Тете (80)

«Шахтар»: Пятов (к) (Трубін, 46), Болбат (Сіпріано, 70), Матвієнко (Хочолава, 46), Кривцов (Бондар, 46), Додо (Дентіньо, 64), Маркос Антоніо (Сікан, 64; Мудрик, 75), Коваленко (Пихальонок, 64), Майкон (Бондаренко, 46), Тайсон (Коноплянка, 64), Марлос (Тете, 46), Мораес (Фернандо, 64)