В’юнник – у Святошині

1 жовтня 2020 р.

|

1 жовтня «Шахтар» провів тренування у Святошині

«Оранжево-чорні» готуються до календарного матчу чемпіонату з «Десною», що відбудеться в Чернігові вже цієї неділі, 4 жовтня, о 17:00.

Тренерський штаб залучає молодь

Перед початком тренування Луїш Каштру провів із футболістами 20-хвилинне теоретичне заняття, після чого всі перемістилися на поле. Повернувся до загальної групи Тарас Степаненко.

Сесія тривала 1 годину й 10 хвилин: за розминкою йшли квадрати, ігрові вправи та двосторонка. Відзначимо, що крім Георгія Судакова з першою командою працювали Дмитро Капінус і Богдан В’юнник (нападник забив 9 м’ячів у 4 турах чемпіонату U21).

Євген Коноплянка, Сергій Кривцов і Сергій Болбат відновлюються після травм, яких зазнали. Окремо біговою роботою разом із фізіотерапевтом займався Жуніор Мораес, а завтра він має повернутися до загальної групи.

Уже сьогодні ввечері «Шахтар» дізнається імена суперників у групі Ліги чемпіонів (склад кошиків). Луїш Каштру та футболісти приїдуть до PM Hall і разом слідкуватимуть за жеребкуванням у режимі онлайн. Не пропустіть пряму трансляцію на Shakhtar TV о 18:00!