Шахтар – Інтер – 0:0

27 жовтня 2020 р.

|

У 2-му турі Ліги чемпіонів «Шахтар» приймав у Києві міланський «Інтер»

«Гірники» після виїзної перемоги над «Реалом» (3:2) очолили групу В, а міланці, що зіграли в першій зустрічі внічию (2:2), прямували третіми. Луїш Каштру знову виставив стартовий склад, де лише 3 футболісти старші 22 років (Хочолава, Марлос і Дентіньо). В Антоніо Конте на полі були всі ключові виконавці.

Уперше протягом півроку «Шахтар» проводив домашній матч за присутності глядачів. На НСК «Олімпійський» цього вечора зібралося понад 10 тисяч уболівальників.

Трубін – герой

Як і в Мадриді, «оранжево-чорні» розпочали поєдинок сміливо й намагалися не поступатись суперникові, надто в контролі м’яча, і захопити центр поля. Чверть години минула в розвідці та без особливих моментів, однак на 15-й хвилині Дентіньо травмувався, і його замінив Тайсон. І відразу ж гості створили перший гольовий шанс: Лукаку втік сам на сам, але Трубін парирував постріл бельгійця, а добивання Барелли припало в поперечину. Слідом голкіпер «Шахтаря» ще раз урятував команду, ногами відбивши удар того-таки Барелли з близької дистанції. Потім виручали молоді захисники «гірників»: Корнієнко заблокував спробу Хакімі, а Бондар виніс м’яч з воріт після удару Лаутаро. Витримавши шалений тиск суперника, до середини тайму підопічні Луїша Каштру посунули гру від власних воріт і здійснили кілька атак. В одній з них Маркос Антоніо перевірив здалеку Хандановича, проте досвідчений кіпер упорався. За хвилину до свистка на перерву «Інтер» заробив наднебезпечний штрафний, однак знову блискуче зіграв Трубін, перевівши з дев’ятки в поперечину потужний постріл Лукаку.

Без переможця

Одразу по перерві воротар «Шахтаря» відбив черговий непростий удар Брозовича, а Мартінес, що добивав, не влучив у порожній кут. Однак після цього господарі стали уважнішими та почали компактніше діяти в обороні, не дозволяючи італійцям так легко долати свою захисну лінію. Сплеск активності стався вже протягом останніх 15 хвилин. Корнієнко впав у штрафному міланців, після того як де Врей врізався шипами в його стегно, проте арбітр не наважився поставити пенальті. Уже за 2 хвилини вимагав одинадцятиметровий Лукаку – порушення з боку Бондаря судді не побачили, а Трубін чисто вибив м’яч у підкаті. Наприкінці Тете підстеріг невдале скидання захисника на Хандановича, а замість удару з гострого кута вирішив віддати на Марлоса, якого відразу ж накрили. Фінальний свисток зафіксував нічию. 0:0 – «Шахтар» та «Інтер» не виявили переможця.

У наступному турі Ліги чемпіонів «гірники» 3 листопада в Києві прийматимуть «Боруссію» (Менхенгладбах). Матч на НСК «Олімпійський» проходитиме за присутності глядачів і розпочнеться о 19:55. Квитки вже в продажу.

А найближчої п’ятниці, 30 жовтня, на команду Луїша Каштру чекає поєдинок УПЛ з «Маріуполем».

«Шахтар» (Донецьк) – «Інтер» (Мілан) – 0:0 (0:0)

Київ, НСК «Олімпійський», 10 178 глядачів

«Шахтар»: Трубін, Додо, Бондар, Хочолава (Матвієнко, 62), Корнієнко, Майкон, Маркос, Тете, Марлос (к) (Патрік, 88), Соломон, Дентіньо (Тайсон, 15)