Звіт про матч

23 вересня 2020 р.

|

У перенесеному матчі 2-го туру УПЛ «Шахтар» на виїзді зустрічався з «Рухом»

«Шахтар» проводив другий поєдинок протягом останніх чотирьох днів. Порівняно з попереднім матчем Луїш Каштру зробив лише точкові зміни в старті: у центрі оборони вийшов Валерій Бондар, а в півзахисті від перших хвилин зіграли Маркос Антоніо, Тете та Євген Коноплянка.

Розминка перед боєм

«Оранжево-чорні» активно розпочали і вже на першій хвилині створили момент. Тете вивели сам на сам із Бандурою, однак голкіпер господарів виграв дуель у бразильця, а добивання Тайсона пройшло повз ціль. Невдовзі Тете мав черговий відмінний шанс: замикаючи флангову подачу Корнієнка, вінгер «Шахтаря» влучив у штангу. «Рух» миттєво відповів небезпечними ударами Мисика (поруч зі стійкою) та Брікнера (Трубін потягнув). У середині тайму Коноплянка зважився на постріл здалеку – м’яч просвистів вище, а Євген зазнав ушкодження і був замінений на Марлоса. Незадовго до перерви вивести гостей уперед міг Мораес, але захисник львів’ян устиг підставити ногу під його удар.

Напруга в кожній хвилині

На старті другого тайму події розгорталися стрімко. Тарас Степаненко, який вийшов на поле по перерві, на 47-й хвилині, перериваючи простріл суперника, зрізав м’яч у свої ворота. За три хвилини «гірники» лишилися в меншості (Бондар дістав друге попередження за фол у центрі поля). Команда Луїша Каштру щосили кинулась атакувати, ось лише львів’яни задля збереження результату також усім складом відійшли до власних воріт. Розкрити цю оборону вдалося на 68-й хвилині: Тайсон відмінно протягнув м’яч і віддав пас до штрафного на Марлоса, і він увірвався до вільної зони й перекинув Бандуру – 1:1. Самому Тайсону, що замикав фланговий простріл, голкіпер господарів відзначитися вже не дозволив. Марлос на останній хвилині міг і забезпечити перемогу своїй команді, проте його удар із семи метрів у підкаті заблокував Дуць. У компенсований час небезпечно головою бив Фернандо (над поперечиною), а Кондраков відповів ударом поруч зі штангою. 1:1 – «Шахтар» грає внічию з «Рухом».

Уже 27 вересня на «гірників» чекає матч чемпіонату з «Олімпіком». Гра на НСК «Олімпійський» розпочнеться о 17:00.

«Рух» (Львів) – «Шахтар» (Донецк) – 1:1 (0:0)