Переможний настрій

10 квітня 2021 р.

|

У 21-му турі УПЛ «Шахтар» зустрічався з «Маріуполем»

«Гірники» готувалися до гри майже повним складом: до тренувань у загальній групі повернулись Матвієнко, Тете, Ісмаїлі, Корнієнко та Хочолава. Однак Луїш Каштру ще перед матчем зазначив, що не всі футболісти готові вийти на поле і деяким потрібен час на відновлення кондицій. Порівняно з попереднім поєдинком головний тренер «оранжево-чорних» зробив лише одну зміну в стартовому складі: замість Марлоса грав Тете.

Приберегли голи на кінець

«Шахтар» очікувано від перших хвилин заволодів ініціативою і вже в дебюті забезпечив роботою голкіпера маріупольців: спочатку Гальчук відбив постріл Майкона, а потім перевів на кутовий удар Соломона. У середині тайму міг відзначитись Алан Патрік, але м'яч пройшов у сантиметрах від штанги. У відповідь Меліченко пробив здалеку – теж трохи невлучно. Відкрити рахунок «гірникам» вдалося на 35-й хвилині: Додо віддав на Жуніора Мораеса, який упорався з двома опонентами та ефектно відправив м’яч саме у верхній кут – 0:1. А ще за дві хвилини донеччани подвоїли перевагу – Манор Соломон обвідним ударом з меж штрафного не лишив шансів кіперові. Автором асиста в цьому епізоді теж виступив Додо.

Черговий дубль Мораеса

На другий тайм Луїш Каштру випустив молодих півзахисників Георгія Судакова та Маркоса Антоніо (замість Степаненка й Майкона). А в самій грі майже нічого не змінилось: той самий контроль м'яча і простору дозволяв «оранжево-чорним» подовгу комбінувати на чужій половині поля й створювати моменти. Спочатку Гальчук потягнув з нижнього кута удар Тете, а потім Чоботенко останньої миті випередив бразильця і не дозволив тому замкнути простріл Мораеса. Тете наполегливо шукав нагоду забити, проте, коли вже було обіграно й воротаря, й захисників, маріупольців виручила штанга. Останній гол у матчі трапився на 78-й хвилині: після зіткнення Додо та Гальчука арбітр призначив пенальті, який ударом по центру реалізував Жуніор Мораес.

3:0 – «Шахтар» перемагає «Маріуполь» завдяки дублю Мораеса і голу Соломона. Також відзначимо Додо, який узяв участь в усіх забитих м’ячах.

Уже в наступному турі на нас чекає головний матч сезону. 17 квітня на НСК «Олімпійський» «Шахтар» прийматиме «Динамо». Початок о 19:30.

«Маріуполь» (Маріуполь) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:3 (0:2)