U19. Шахтар – Динамо – 1:0

17 квітня 2021 р.

|

У 22-му турі юнацького чемпіонату «Шахтар» приймав «Динамо»

До цієї зустрічі команди підійшли на лідерських позиціях у таблиці: «гірники» (47 очок) відставали на 2 бали від киян (49), у яких гра в запасі. Відзначимо, що в першому колі мінімальну перемогу в юнацькому класико святкували «оранжево-чорні» (1:0).

Рівні шанси

Господарі розпочали поєдинок із контролю м'яча та першими створили загрозу для воріт суперника: з ударом Гончарука впорався голкіпер, а постріл здалеку Векленка пройшов поруч зі стійкою. Кияни відповіли гольовим моментом: Велетень пробив головою, але м'яч влучив у штангу, а добивання Царенка заблокував Роспутько. Стартова активність до середини тайму змінилась обачнішими діями: обидві команди намагалися налагодити комбінаційну гру, проте гострих атак майже не здійснювали. Лише за хвилину до перерви Царенко зважився на удар з лінії штрафного, однак Пузанков потягнув непростий м'яч з нижнього кута.

Головний удар сезону

Ключовий момент гри стався вже в дебюті другого тайму. На 49-й хвилині Крістіан Бако виконав відмінний крос із лівого флангу, а Даниїл Гончарук, зігравши на випередження, головою пробив саме в ближній кут і відкрив рахунок у матчі – 1:0. Здобувши перевагу, підопічні Оскара Ратулутри відійшли назад і дозволили суперникові грати першим номером, розраховуючи на вільні зони й швидкі контратаки. При цьому оборона «оранжево-чорних» діяла майже безпомилково, і нагод відзначитися в гостей було не надто багато. Навіси та флангові простріли ставали легкою здобиччю Пузанкова, а спроби увійти до штрафного через пас перекривали захисники. Небезпечним був лише удар здалеку Тлумака – поруч зі штангою. Самі «гірники» здійснили кілька гострих випадів і могли відкидати всі питання, однак Микитишин спочатку не встиг на передачу партнера, а потім пробив у ногу голкіперові.

1:0 – «Шахтар» U19 удруге в сезоні перемагає «Динамо» U19 і виходить на перше місце в чемпіонаті. Наразі в «гірників» 50 очок, у киян балом менше та гра в запасі.

Наступний поєдинок команда Оскара Ратулутри проведе 25 квітня на виїзді з «Олександрією» U19.

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Динамо» U19 (Київ) – 1:0 (0:0)