Переломний гол Соломона

1 квітня 2021 р.

|

FCSD | Israel Football Association

Манор Соломон протягом тижня провів третій поспіль повний матч за збірну Ізраїлю та знов відзначився забитим м’ячем

Збірна Ізраїлю на виїзді в матчі-відборі до ЧС-2022 зустрічалася з Молдовою. Якщо в поєдинку із Шотландією «гірник» записав на свій особовий рахунок асист, то цього разу відзначився голом.

Господарі першими підібрали ключі до воріт суперника: на 29-й хвилині після розіграшу кутового відзначився Кетелін Карп – 1:0. Ізраїльтяни відквитали м’яч перед самою перервою, здійснивши стрімку вертикальну атаку центром, крапку у якій поставив Захаві, – 1:1.

На початку другого тайму «синьо-білі» здобули чисельну перевагу (червону картку дістав Ніколаєску) і скористались нею вже за 7 хвилин. Соломон виявив гольове чуття й відправив м'яч у ціль з лінії воротарського, після того як голкіпер двічі зреагував на удари Захаві, – 2:1. Потім ще двічі до кінця матчу гості засмучували Молдову.

4:1 – перша вікторія Ізраїлю у відборі, що дозволила підопічним Руттенштайнера набрати 4 очки і завдяки додатковим показникам вийти на третє місце в групі F.