|

2 квітня «Шахтар» провів ранкове тренування у Святошині

До розташування команди Луїша Каштру повернулися збірники, тож «оранжево-чорні» вже працюють повним складом.

Попереду – гра з «Ворсклою»

У тренуванні, що тривало загалом 80 хвилин, брали участь 4 воротарі й 23 польові футболісти. Чверть години забрала розминка, ще стільки ж – тактична двосторонка на все поле, після чого збірники (за винятком Марлоса) вирушили відпочивати, а Жуніор Мораес – займатися легкою біговою роботою.

У другій половині сесії «гірники» вдосконалювали взаємодії в грі на пів поля. Атакувальна група відпрацювала комбінації із завершенням, а захисники протидіяли один одному 1 в 1.

Відзначимо, що в п’ятницю з першою командою «Шахтаря» тренувались Роман Якуба, Андрій Булеза і Денис Світюха. Індивідуальна програма у Віктора Корнієнка та Ісмаїлі. Травмований Євген Коноплянка.

У неділю, 4 квітня, «гірники» мають зіграти в Полтаві з «Ворсклою». Матч 20-го туру Прем’єр-ліги розпочнеться о 17:00.