Тренування Шахтаря: від Ворскли – до Маріуполя

6 квітня 2021 р.

|

«Шахтар» повернувся до тренувань після одного вихідного дня

У неділю «оранжево-чорні» перемогли на виїзді «Ворсклу» (2:0), а у вівторок розпочали підготовку до матчу наступного туру з «Маріуполем».

Фітнес для групи гравців

Ранкове тренування тривало 85 хвилин. У ньому взяли участь 22 футболісти – 18 польових і 4 воротарі. Серед тих, хто в Полтаві був у стартовому складі, в загальній групі займалися тільки Трубін, Бондар і Сіпріано, тоді як Додо, Кривцов, Степаненко, Марлос, Майкон, Алан Патрік, Соломон і Мораес вирушили на фітнес.

Потроху набирають форму два ліві захисники – Ісмаїлі та Корнієнко. Обидва наразі працюють за індивідуальною програмою, однак Віктор сьогодні вже взяв участь в одній з ігрових вправ.

Після якісної розминки, тримання м'яча у великому квадраті й гри на четверо воріт на обмеженій ділянці поля підопічні Луїша Каштру перейшли до відпрацювання атакувальних аспектів: дриблінгу та ударів, подач і завершення. Також у програмі тренування було ще кілька 10-хвилинних ігрових фаз у різних варіаціях.