Черговий крок

18 серпня 2021 р.

|

У першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів «Шахтар» на виїзді зустрічався з «Монако»

Роберто Де Дзербі обрав той самий стартовий склад, який тижнем раніше обігравав «Генк»: Вітао й Марлон вийшли в центрі оборони, а Матвієнко зіграв на лівому фланзі, в центрі поля розташувалися Маркос Антоніо та Майкон, за атаку відповідали Соломон, Тете, Педріньйо і Траоре.

Нестримний

«Гірники» від перших хвилин спробували цілковито позбавити господарів м'яча і простору, а самі дуже впевнено вели гру. Уже в дебюті Маєцький урятував монегасків після удару Матвієнка в ближній кут, а потім упорався й зі спробою Соломона. Однак на 19-й хвилині ані захисники, ані голкіпер не змогли зупинити Педріньйо: бразилець на підступах до штрафного обігрався із Соломоном, на дриблінгу пройшов трьох суперників і з близької дистанції пробив Маєцького – 0:1! Футболісти «Монако» спробували швидко відповісти, але Бадіашиле головою пробив поруч зі штангою, Трубін парирував удар Бен-Єддера метрів з 10, а Фолланд, замикаючи навіс партнера, трохи не влучив у кут. Друга половина тайму минула за більш рівної боротьби, проте майже без моментів. Лише за хвилину до перерви Чуамені зважився на постріл здалеку, однак і тут надійним був Анатолій Трубін.

Під тиском

Після паузи героя першого тайму Педріньйо замінив Алан Патрік, а почалася друга половина з чергового сейву Трубіна: голкіпер донеччан кінчиками пальців перевів м'яч на корнер після удару здалеку Головіна. Проте на цьому хайлайти 20-річного воротаря не закінчились, і ось він уже коліном відбиває удар Бен-Єддера. У середині тайму серія зупинок і замін (у «Шахтаря» на поле вийшли Коноплянка й Степаненко) дещо збили темп, але наприкінці господарі знайшли сили на фінальний штурм. Спочатку Трубін і штанга виручають після пострілу Боаду з лінії штрафного, потім Степаненко блокує удар Чуамені, а партнери не дозволяють зіграти на добиванні Фолланду.

1:0 – «Шахтар» на виїзді перемагає «Монако». Доля перепустки до групового етапу Ліги чемпіонів вирішиться в матчі-відповіді, що відбудеться 25 серпня в Харкові на ОСК «Металіст». Початок о 22:00. Квитки на гру вже в продажу.

«Монако» (Монако) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:1 (0:1)