Шахтар – Олександрія: розваги для вболівальників

5 серпня 2021 р.

|

7 серпня «Шахтар» у межах 3-го туру чемпіонату України на НСК «Олімпійський» прийматиме «Олександрію»

Поєдинок почнеться о 19:30.

ФК «Шахтар» підготував розважальну програму, аби кожен уболівальник дістав задоволення не тільки від футболу. Активності проводитимуться до, під час гри і в перерві між таймами. Вас чекають:

- інтерактивні фан-зони на північній і західній трибунах стадіону спільно з Parimatch;
- безкоштовні солодощі для дітей;
- відкрите тренування дитячого ролер-клубу Dragon Roller Club;
- запуск дитячої футбольної зони біля «Сімейного сектора» (сектори № 59–61);
- виконання гімну України Олександром Кривошапком;
- забіг з маскотом у перерві (учасники обираються випадковим чином серед усіх уболівальників).

Квиток на матч включає доступ до всіх активностей (залежно від обраного сектора). Ворота для входу на стадіон відкриваються за 1,5 години до стартового свистка (о 18:00).

Придбати квитки можна онлайн на shakhtar.com або в мобільному додатку FC Shakhtar (Google Play та App Store). Вартість – від 50 гривень.

Чекаємо вас у суботу, 7 серпня, на матчі «Шахтар» – «Олександрія» в Києві!