Упевненість і характер

3 грудня 2021 р.

|

У 17-му турі Прем'єр-ліги «Шахтар» приймав «Львів»

У стартовому складі «гірників» на позиції лівого захисника вийшов Корнієнко, у середині поля зіграли Степаненко й Маркос Антоніо, на місці атакувальних півзахисників діяли Мудрик, Судаков і Тете, у ролі центрфорварда – Педріньйо.

Бразильські голи

Команди від перших хвилин зробили ставку на відкритий футбол і вже в дебюті обмінялись моментами: Мудрикові забракло зовсім трохи, аби замкнути подачу Тете, а Бусько пробив у руки Трубіну. Дві відмінні нагоди мав сам Тете, проте обидва рази гостей рятував голкіпер. А вже на 17-й хвилині львів'яни здійснили контрвипад і несподівано відкрили рахунок: Ернест зорієнтувався на вході до штрафного та ударом від штанги вразив ціль. Футболісти «Шахтаря» відразу ж окупували половину поля суперника, однак численні простріли та навіси успіху не забезпечували. «Містяни» відповідали рідкісними, але небезпечними атаками: з пострілом здалеку Ременяка впорався Трубін, а після удару Довгого м'яч із лінії воріт виніс Маркос Антоніо. Наприкінці тайму знов активізувалися вінгери «гірників»: Тете пробив за сантиметри від дев'ятки, а на останній хвилині Мудрик пустився в обведення і був збитий Романчуком у штрафному майданчику. Пенальті потужним ударом під поперечину реалізував Тете – 1:1.

П'ять м'ячів протягом тайму

Початок другої половини був цілковито за «гірниками», і вже на 55-й хвилині вони вийшли вперед: Корнієнко та Мудрик розіграли комбінацію на фланзі, захисник виконав навіс до штрафного, а Педріньйо грудьми заніс м'яч у ворота – 2:1. Далі вбивчі моменти мали Тете й Сікан: удар бразильця впритул потягнув Ільющенков, а Сікан з кількох метрів головою пробив вище. Ключовою стала потрійна заміна Роберто Де Дзербі. Трьох хвилин, аби відзначитись, вистачило Артемові Бондаренкові, який вийшов і з паса Мудрика розстріляв ворота з центру штрафного, – 3:1. Невдовзі Махмутович сфолив на Сікані й дістав вилучення та пенальті. Одинадцятиметровий ударом у кут реалізував ще один гравець, що з'явився з лави, – Марлос. Одразу ж Мудрик тонкою передачею знайшов у штрафному Тараса Степаненка, який обвідним ударом забив п'ятий м'яч. А крапку в матчі на 90-й хвилині поставив Юхим Конопля, головою замкнувши навіс того-таки Мудрика. До речі, Михайло оформив три асисти і взяв участь у п'ятьох голах команди.

6:1 – «Шахтар» трощить «Львів». У вівторок, 7 грудня, команда Роберто Де Дзербі проведе заключний матч групового етапу Ліги чемпіонів із «Шерифом». Зустріч відбудеться на НСК «Олімпійський» і розпочнеться о 22:00. Квитки можна придбати онлайн на shakhtar.com і в мобільному додатку FC Shakhtar.

«Шахтар» (Донецьк) – «Львів» (Львів) – 6:1 (1:1)

Київ, НСК «Олімпійський», 3 184 глядачі

Голи: 0:1 Ернест (17), 1:1 Тете (45, пен.), 2:1 Педріньйо (55), 3:1 Бондаренко (77), 4:1 Марлос (84, пен.), 5:1 Степаненко (87), 6:1 Конопля (90)

«Шахтар»: Трубін, Додо, Марлон, Матвієнко, Корнієнко (Соломон, 59), Степаненко (к), Маркос (Конопля, 75), Тете (Марлос, 74), Судаков (Сікан, 59), Мудрик, Педріньйо (Бондаренко, 74)