Звіт про матч

3 лютого 2021 р.

|

3 лютого в «Шахтаря» заплановано два контрольні матчі. У першому з них «гірники» зустрілися з «Маріуполем»

У стартовому складі «оранжево-чорних» вийшли одразу троє бразильських захисників (Додо, Вітао, Сіпріано), компанію яким в обороні утворили Пятов і Матвієнко. У центрі поля діяла зв’язка Степаненко – Маркос, а в атаці грали Тайсон, Коноплянка, Мудрик і Фернандо.

Швидкий успіх

Підопічні Луїша Каштру жваво розпочали матч і швидко відкрили рахунок: уже на 4-й хвилині Мудрик віддав до штрафного на Євгена Коноплянку, той обіграв опонента й влучно пробив під дальню штангу – 1:0. Донеччани далі контролювали м’яч і перебіг гри, проте до небезпечних моментів справу не доводили. Маріупольці відповіли пострілом Стасюка з рикошетом від Вітао (Пятов) та ударом головою від Меліченка (повз). Наприкінці тайму з гарної позиції не забив Горбунов, а Фернандо почергово не зумів замкнути передачі Коноплянки й Тайсона.

Бойова нічия

На старті другої половини вдалося відзначитись уже приазовцям: Бондаренко замкнув простріл Танковського. Луїш Каштру освіжив команду, випустивши футболістів молодіжного складу Мампассі й Шостака. Сама гра стала більш відкритою, і ось уже партнери двічі виводять на ударну позицію Фернандо, однак обидва рази м’яч з-під ніг бразильця вибивали захисники – Сагуткін і Муравський. А на 67-й хвилині маріупольці заробили пенальті (фол Мампассі на Кулакові), який реалізував Олексій Кащук. Пропустивши, «Шахтар» активізувався й видав потужний фінальний відрізок: удар Коноплянки приймає на себе Кудрик, Шостак б’є головою поруч із дальньою штангою, голкіпер рятує після удару Фернандо, а Муравський блокує добивання Коноплянки. Та зрештою на 90-й хвилині «оранжево-чорні» домоглися свого: подачу Коноплянки відмінним ударом головою замкнув Фернандо! 2:2 – яскрава нічия «Шахтаря» й «Маріуполя».

Уже о 16:00 «гірники» проведуть черговий контрольний матч – суперником стане чемпіон Словаччини «Слован». Ексклюзивна пряма трансляція буде доступною на Shakhtar TV і в Shakhtar Club.

«Шахтар» (Донецьк) – «Маріуполь» (Маріуполь) – 2:2 (1:0)

Белек, Regnum Sports Center

Голи: 1:0 Коноплянка (4), 1:1 Бондаренко (51), 1:2 Кащук (67, пен.), 2:2 Фернандо (90)

«Шахтар»: Пятов (к) (Шевченко, 69), Додо, Вітао, Матвієнко, Сіпріано (Удод, 33; Мампассі, 56), Степаненко, Маркос, Мудрик (Шостак, 56), Коноплянка, Тайсон, Фернандо

Докладна інформація та фото – у матч-центрі.