Звіт про матч

3 лютого 2021 р.

|

У другій контрольній зустрічі середи «Шахтар» грав із братиславським «Слованом»

У цьому поєдинку Луїш Каштру надав ігровий час тим, хто не брав участі в спарингу з «Маріуполем». У старті вийшла суто українська лінія захисту (Болбат, Кривцов, Бондар і Корнієнко) та голкіпер Трубін, натомість у центрі поля й атаці грали бразильці Майкон, Алан Патрік, Тете та Дентіньо, яких доповнили Манор Соломон і Марлос.

Обопільні моменти

Стартовий відрізок матчу лишився за «гірниками», які подовгу контролювали м’яч і створили кілька небезпечних моментів. Двічі загрожував воротам суперника Алан Патрік: з першим ударом упорався голкіпер, другий прийняла на себе штанга. Той-таки бразилець завершував комбінацію за участю Марлоса та Корнієнка, але м’яч пройшов над поперечиною. У середині тайму словаки перехопили ініціативу, і вже Трубін рятує після удару Стрельця з меж штрафного, а за кілька хвилин на виручку донеччанам приходить поперечина.

Усе вирішив один гол

На початку другої половини команди знов обмінялись гострими атаками: постріл Мохи з лінії штрафного проходить над поперечиною, а удар у відповідь від Тете не без проблем тягне Ружинськи. «Шахтар» потроху збільшував перевагу у володінні м’ячем, однак словаки чималими силами пішли в оборону, й більшість комбінацій «оранжево-чорних» лишалися без завершення. У середині тайму Луїш Каштру здійснив свою єдину заміну – випустив на поле голкіпера Євгена Гриценка, який одразу ж вступив до гри, діставши удар Мохи в дальній кут. Наприкінці міг забивати Дентіньо, однак не зумів замкнути дальню штангу після кутового. Натомість «Слован» своїм шансом скористався: на 87-й хвилині влучним ударом з меж штрафного відзначився Даніел – 0:1.

Заключний спаринг зборів «гірники» проведуть 5 лютого з «Борацом» (Боснія і Герцеговина). Початок о 10:00. Ексклюзивна пряма трансляція – на Shakhtar TV і в Shakhtar Club.

«Шахтар» (Донецьк) – «Слован» (Братислава) – 0:1 (0:0)