Маккабі ТА здобув виїзну перемогу

24 січня 2021 р.

|

FCSD | maccabi-tlv.co.il

Суперник «гірників» за 1/16 фіналу Ліги Європи «Маккабі» ТА в чемпіонаті Ізраїлю здобув виїзну перемогу над «Маккабі» з Нетанії – 3:1

Перервана серія

«Маккабі» ТА вже за підсумками першого тайму зумів оформити комфортний гольовий доробок. На 25-й хвилині влучного удару в кут завдав Коен, а потім відзначився Дор Перець, якому асистував воротар команди Даніель, – 2:0. По перерві тельавівці здійснили чергову результативну атаку, і Герреро поставив крапку – 3:0. На 82-й хвилині господарі поля забили гол престижу й перервали п’ятиматчеву суху серію «жовтих».

Попри перемогу в. о. головного тренера Патрік фон Ліувен лишився не надто вдоволеним:

– Не можу сказати, що це була найкраща гра команди під моїм проводом. У першому таймі ми діяли в невисокому темпі, хоч і забили двічі. Могли більше, однак не скористалися нагодами для швидких зустрічних атак, та й узагалі наш темп не такий як слід.
Могли більше, однак не скористалися нагодами для швидких зустрічних атак, та й узагалі наш темп не такий як слід
Гра з лідером

Виїзна перемога не вплинула на турнірне становище команди, адже конкуренти також синхронно набрали по 3 очки. Після 16 турів «жовті» посідають друге місце, відстаючи від «Маккабі» з Хайфи, що лідирує, на 8 балів. У середу, 27 січня, «Маккабі» ТА на власному полі прийматиме лідера і має шанс скоротити відставання.