Перемагаємо 16:0

18 липня 2021 р.

|

18 липня свій перший в історії матч провела жіноча команда «Шахтаря»

У товариській зустрічі підопічні Романа Заєва в Щасливому приймали київську «Єдність». Сторони провели 3 тайми по 25 хвилин. Дівчата з команди «Шахтаря» першими випробували в дії нову оранжево-чорну форму Puma.

Кожухар відкрила лік голам

Уже зі стартовим свистком було очевидно, хто матиме перевагу в грі. Оборонній лінії «Єдності» було складно протистояти атакам суперника, а воротареві за 12 хвилин чотири рази довелося виймати м'яч із сітки. Перший гол в історії жіночої команди «Шахтаря» забила Вероніка Кожухар, після того як Марія Ковб здійснила перехоплення в центрі, Єлизавета Молодюк зробила відмінний пас правіше в штрафний, а Любов Мохнач прострелила вздовж воріт. Потім Олександра Кревська головою замкнула дальню штангу під час подачі корнера. Слідом Молодюк і Надія Вегерич швидко довели м'яч до Кожухар, яка обіграла суперницю при вході в штрафний і з правої відправила м'яч у сітку, а в наступному моменті Поліна Янчук завершила фланговий простріл – 4:0.

Тренувальний розгром

Підопічні Романа Заєва продовжили забивати вже в другій 25-хвилинці. Спочатку Янчук оформила дубль, а потім і хет-трик. На 41-й хвилині Мохнач якісною довгою передачею відправила в штрафний Кожухар, а Вероніка допомагала Поліні. Янчук могла відзначитися і в одному з наступних епізодів, коли відібрала м'яч у чужому штрафному при розіграші, проте влучила в штангу, а на добиванні була вже Кожухар. «Шахтар» атакував у десять польових футболісток, суперник був не в змозі щось протиставити. Третій тайм вийшов навіть результативнішим за попередній (7 голів). Один з м'ячів виділяється тим, що був оформлений з пенальті. Його за рахунку 11:0 заробила і реалізувала Мохнач. Загалом же «оранжево-чорні» забили 16 разів, хоча могли й більше.

Матч з ФК «Єдність» став частиною підготовчого процесу жіночої команди «Шахтаря». Сезон відкриється 15 серпня – цього дня в Кропивницькому підопічні Романа Заєва мають зустрітися з «Багірою».

«Шахтар» – «Єдність» – 16:0

Голи: 1:0 Кожухар (2), 2:0 Кревська (9), 3:0 Кожухар (11), 4:0 Янчук (12), 5:0 Янчук (28), 6:0 Янчук (41), 7:0 Кожухар (45), 8:0 Янчук (48), 9:0 Вегерич (49), 10:0 Кожухар (54), 11:0 Кожухар (55), 12:0 Мохнач (57, пен.), 13:0 Старухіна (58), 14:0 Кожухар (67), 15:0 Ковб (71), 16:0 Молодюк (75)

«Шахтар»: Денищич (Петровець, 51), Мохнач, Старухіна (Манзюк, 26; Старухіна, 51), Ковб, Ілліна, Головач, Молодюк (Кравчук, 26; Молодюк, 51), Кревська, Вегерич, Кожухар (Кравчук, 72), Янчук