Звіт про матч

9 липня 2021 р.

|

У заключному контрольному матчі австрійських зборів «Шахтар» зустрічався із «Шальке»

У цьому спарингу Роберто Де Дзербі задіяв максимальну кількість футболістів, зігравши по тайму практично різними складами. У старті пару центральних захисників утворили бразильці Вітао й Марлон, на флангах оборони вийшли Додо та Корнієнко, в опорній зоні діяли Майкон і Маркос, а за атаку відповідали Педріньйо, Соломон, Патрік і Траоре.

Щільна боротьба

«Гірники» розпочали поєдинок із двох поспіль небезпечних моментів: Педріньйо вивів до воріт Соломона, однак з ударом Манора впорався голкіпер, а за кілька миттєвостей бив уже сам бразилець, але знов Ферманн виявився на висоті. На 13-й хвилині «оранжево-чорним» вдалося переправити м'яч до сітки, проте арбітр не зарахував гол Траоре через офсайд. Німці відповіли ударами Ауеяна (виручив Трубін) і Теродде (поруч зі штангою). Більша частина тайму проходила в позиційній боротьбі в центрі поля, однак у заключній п'ятихвилинці донеччани мали кілька нагод відкрити рахунок. Спочатку Траоре трохи не дотягнувся до прострілу Соломона, а потім Педріньйо бив у дев'ятку на виконання, але м'яч пройшов у сантиметрах від хрестовини.

Без забитих м'ячів

У перерві Де Дзербі змінив більшу частину складу, а друга половина розпочалась із зустрічних атак, однак довести справу до гольових моментів у жодної з команд не виходило. У «гірників» активно ввійшли до гри Тете, Мудрик і Судаков, які не соромилися брати на себе ініціативу та намагалися індивідуальними діями загострювати ситуацію біля воріт гельзенкірхенців. Ближче до кінця матчу суперники збилися на кроси до штрафного, однак захисники й обидва голкіпери діяли впевнено, так і не дозволивши вразити свої ворота. У підсумку 0:0.

«Шахтар» завершив ігрову програму австрійського збору і вже в суботу, 10 липня, планує повернутися до України, де продовжить підготовку до нового сезону.

«Шахтар» (Донецьк) – «Шальке» (Гельзенкірхен) – 0:0

Міттерзілль, SC Mittersill

«Шахтар», 1-й тайм: Трубін, Додо, Вітао, Марлон, Корнієнко, Майкон, Маркос, Педріньйо, Патрік (к), Соломон, Траоре

«Шахтар», 2-й тайм: Пятов (к), Додо (Конопля, 74), Марлон (Мампассі, 74), Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Судаков, Тете, Педріньйо (Бондаренко, 74), Мудрик, Траоре (Дентіньо, 74)