17 червня 2021 р.

|

FCSD | Getty Images

17 червня збірна України в 2-му турі групового етапу Євро зустрілася з Північною Македонією

У стартовому складі вийшли два футболісти «Шахтаря» – захисник Микола Матвієнко та півзахисник Тарас Степаненко.

Ярмоленко та Яремчук знову забивають

Українці володіли ініціативою, багато атакували й створювали моменти. Уже на 8-й хвилині Дімітрієвський насилу впорався з ударом Малиновського через штрафний. Потім було завершення атаки з пасом Яремчука уздовж – захисник вибив м'яч на кутовий. Суперник відповів парою перспективних підходів, з якими оборона «жовто-синіх» упоралася. Нарешті, на 29-й хвилині підопічні Андрія Шевченка повели в рахунку: Караваєв ефектно п'ятою продовжив подачу кутового, а Ярмоленко встиг замкнути дальню штангу. І незабаром було забито другий м'яч: тепер Андрій асистував, а Яремчук реалізував вихід сам на сам влучним ударом у ближній кут. Опонент до перерви також відзначився голом, але Пандев зробив це з офсайду.

Дві «точки» та два воротарські сейви

Малиновський змусив голкіпера попрацювати і на початку другого тайму, цього разу зі штрафного, проте ще більш небезпечним був момент суперника – Бущан урятував свою команду після удару Адемі. І навіть коли «червоні» заробили право на пенальті, Георгій його відбив, однак на добиванні Аліоському завадити ніхто не зміг – 2:1. Андрій Шевченко на 70-й хвилині здійснив подвійну заміну. Капітанська пов'язка перейшла до Степаненка. Майже одразу ж Малиновський віддав класний пас на Циганкова – Віктор не влучив у дальній кут. Руслан ще й заробив пенальті (Аврамовський, який вистрибнув у стінці, підняв руку), який сам узявся виконати, але Дімітрієвський відповів на сейв Бущана власним. А вже в компенсований час Трайковський двічі пробив неточно.

2:1 – збірна України обіграє Північну Македонію і набирає 3 очки. Попереду третій матч у групі – з Австрією 21 червня (19:00).

Україна – Північна Македонія – 2:1

Голи: 1:0 Ярмоленко (29), 2:0 Яремчук (34), 2:1 Аліоський (57)