Асист Соломона

29 березня 2021 р.

|

FCSD | Getty Images

Гравець «Шахтаря» у складі збірної Ізраїлю знову провів увесь матч, відзначившись результативною передачею

Ударний тайм Манора

Манор Соломон зіграв у другому поєдинку збірної Ізраїлю у відборі до ЧС-2022. «Синьо-білі» в рідних стінах приймали Шотландію, і вже на 8-й хвилині півзахисник «Шахтаря», який проводив 16-й матч за національну команду своєї країни, міг відкривати рахунок. Підібравши м’яч поблизу чужого штрафного, він пробивав метрів із 23 – поруч зі штангою. У середині тайму Манор знов опинився на ударній позиції: першим дотиком підробив м’яч собі на хід, другим завдавав удару з льоту – шотландців виручив голкіпер. Наприкінці 45-хвилинки він віддав зручну передачу з лівого флангу до центру під удар Дору Перецу – 1:0.

Перший заліковий бал

Перевагу господарям утримати не вдалося: на початку другого тайму шотландці здійснили стрімку контратаку, що завершилась ударом Фрезера. 1:1 – нічийний рахунок не змінився геть до фінального свистка. Це перше очко збірної Ізраїлю у відборі, яка ділить 4–6-те місця в групі F. Наступний поєдинок підопічні Віллібальда Руттенштайнера проведуть на виїзді в середу, 31 березня, з Молдовою. Стартовий свисток пролунає о 21:45.