Сезон завершено

9 травня 2021 р.

|

У заключному, 26-му турі Прем'єр-ліги «Шахтар» приймав «Інгулець»

Останній матч для обох команд уже не мав турнірного значення: «гірники» забезпечили собі участь у відборі Ліги чемпіонів сезону-2021/22, а петрівці убезпечились від вильоту з УПЛ. Луїш Каштру здійснив невелику ротацію стартового складу: Вітао вийшов у центрі захисту, Сергій Болбат – на лівому фланзі оборони, Георгій Судаков – у середній лінії.

Багатонадійний початок

Від перших хвилин обидві команди взяли курс на відкритий футбол і активно взялися шукати моменти біля воріт супротивника. У дебюті Трубін потягнув удар здалеку Щедрого, а Алан Патрік після скидання Тете пробив неточно. Однак саме ця бразильська зв'язка на 16-й хвилині організувала гол: тепер уже Алан Патрік вивів партнера сам на сам, Тете обіграв голкіпера й захисника «Інгульця», після чого закотив м'яч у порожні ворота – 1:0. Невдовзі подвоїти перевагу міг ще один бразильський дует: Додо скинув м'яч на Дентіньо, але потужний удар форварда припав у стійку. «Шахтар» далі виявляв активність у чужому штрафному, небезпечними були простріли Соломона та Додо, а ізраїльтянин міг забивати й сам: після відмінного паса від Судакова Манор виявився один перед кіпером, проте перекинув і його, і ворота.

Атакувальна гра

У другому таймі суперники далі грали майже без середини поля, максимально швидко доставляючи м'яч від штрафного до штрафного. Двічі неточно бив Соломон, удар у відповідь Щедрого прийняв на себе Додо, а добивання Коробенка пройшло повз. Луїш Каштру потроху освіжав команду замінами, спершу випустивши Богдана В'юнника та Маркоса Антоніо. Бразилець одразу ж міг забивати, проте з його ударом головою не без зусиль упорався Малиш, а в наступному епізоді від гола петрівців урятував своєчасний підкат Кучеренка. Непогані нагоди мав В'юнник, однак захисники активно заважали юному форвардові завершити комбінації «оранжево-чорних». З’явившись на полі, кілька разів гостро пробивав Фернандо – воротар петрівців виручав свою команду. Зрештою фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу донеччан.

1:0 – «Шахтар» обіграє «Інгулець» і завершує для себе сезон-2020/21.

«Шахтар» (Донецьк) – «Інгулець» (Петрове) – 1:0 (1:0)