10 матчів, 10 перемог

14 листопада 2021 р.

|

Незважаючи на сухий перший тайм, заключний поєдинок року в Першій лізі «оранжево-чорні» завершили традиційною перемогою з великим рахунком

Порівняно з попередньою грою з «Багірою» у складі «Шахтаря» відбулася лише одна зміна: замість Валерії Ольховської вийшла Світлана Когут.

Безгольовий тайм

Зі стартовим свистком події перемістилися на половину гостей. «Перша Столиця» віддала ініціативу і не стала нав'язувати боротьбу в центрі поля. Завдяки великій концентрації гравців в обороні опонент зумів протистояти атакам «оранжево-чорних». У господарів хоч і виходило комбінувати на підступах до штрафного, проте безпосередньо поблизу воріт часто бракувало простору. У дебюті матчу непоганий момент мала Мохнач, яка пробила поруч зі штангою, а після удару Янчук харків'янок урятувала поперечина! А потім гра стала проходити за сценарієм гостей, які агресивно зустрічали суперниць поблизу штрафного і були уважними на підбираннях. Численні стандартні положення також не давали результату: високі захисниці «Першої Столиці» впевнено діяли на другому поверсі. Як наслідок, нулі на табло після першої 45-хвилинки.

Результативні кутові й бенефіс Янчук

Та зрештою зусилля, яких підопічні Романа Заєва доклали в першому таймі, дали свої плоди по перерві. Гості виглядали помітно стомленими й уже не встигали за пересуваннями «оранжево-чорних», що в підсумку позначилось і на результативності. На 50-й хвилині Молодюк вступила у відбір на чужій половині поля, м'яч підхопила Янчук, наважившись на удар здалеку, чим застала зненацька голкіперку «Першої Столиці» (1:0). Невдовзі Янчук виступила вже в ролі асистента: Поліна виконала корнер ліворуч, а Кожухар виграла другий поверх і головою спрямувала м'яч у кут (2:0). На 76-й хвилині невисока Янчук, скориставшись фланговою передачею Кревської, головою скинула м'яч собі на хід і, перебуваючи в оточенні чотирьох суперниць, уразила дальній кут (3:0). Для Поліни цей гол став 25-м у 10 поєдинках сезону. А крапку «оранжево-чорні» поставили після чергового корнера. Молодюк виконала навіс ліворуч у район 11-метрової позначки, де Ковб у боротьбі пробила головою саме в кут.

4:0 – «Шахтар» упевненою перемогою завершує рік у Першій лізі. «Оранжево-чорні» здобули 10 перемог у 10 матчах, набрали 30 очок, забивши при цьому 89 м'ячів і не пропустивши жодного. Це найкращий показник серед команд чемпіонату.

Наступний поєдинок підопічні Романа Заєва проведуть у суботу, 20 листопада, в межах Кубка України. Суперником стане представник Вищої ліги «Восход» зі Старої Маячки.

«Шахтар» (Донецьк) – «Перша Столиця» (Харків) – 4:0 (0:0)

1:0 Янчук (50), 2:0 Кожухар (53), 3:0 Янчук (76), 4:0 Ковб (83)

«Шахтар»: Денищич (к), Ілліна, Ковб, Кревська (Ольховська, 81), Молодюк, Вегерич, Когут (Янєва, 68), Мохнач, Старухіна (Козуб, 68), Кожухар, Янчук (Манзюк, 81)