Розв'язка – в останньому турі

12 жовтня 2021 р.

|

12 жовтня збірна України провела 7-й відбірковий матч до чемпіонату світу

Олександр Петраков не став робити змін у стартовому складі після переможного виїзду до Фінляндії – у Львові на поєдинок з боснійцями вийшли «гірники» Андрій Пятов, Сергій Кривцов, Микола Матвієнко й Тарас Степаненко.

Передгольовий пас Степаненка

Команди від перших хвилин продемонстрували, наскільки інтенсивними будуть боротьба й загалом гра. За стиками та емоціями пішли жовті картки для захисників гостей. А українці на 15-й хвилині повели в рахунку: Степаненко видав чудову передачу в коридор на Циганкова, який асистував Ярмоленку – 1:0. За чверть години Тарас виконав і відмінний крос на Віктора, проте його удару головою забракло точності. Ще й Шехич виручив своїх, коли в контратаці Тимчик бив з паса Соболя. Команді Петракова в першому таймі фактично вдалося виключити з гри Джеко (сміливо та своєчасно у відбір ішов Матвієнко). Утім боснійці мали кілька шансів: в одному епізоді Пятов відбив удар Колашинаця, а під добивання ліг Степаненко, в іншому – Кривцов блокував спробу Превляка.

Багато підходів, сейв Пятова після удару Джеко та гол боснійців

На старті другого тайму суперники обмінялись моментами. Після подачі ніхто не опікувався Наличем – удар головою поруч зі штангою. У відповідь Тимчик пішов до кінця в Хаджикадунича, прокинув м'яч до штрафного, вирішив завершувати сам, однак не влучив у дальній кут. За кілька хвилин Яремчук після зразкової комбінації з Циганковим пробив повз. На 69-й хвилині Джеко таки створив небезпеку: отримав м'яч за межами штрафного та ударом під поперечину перевірив Пятова – Андрій перевів на кутовий. На заключні 20 хвилин в атаку вийшов форвард «Шахтаря» Даниїл Сікан. У цей час саме боснійці посилили тиск: Матвієнко і Кривцов взяли на себе потужні удари Превляка й Хаджиахметовича. Однак на 77-й хвилині вже ніхто не міг допомогти, коли майстерну передачу Стевановича ударом з льоту втілив у гол Ахмедходжич – 1:1, уп’яте в цьому циклі збірна України завершує свій матч із таким рахунком.

У цій відбірковій групі все вирішиться за місяць в останньому турі – 16 листопада боснійці прийматимуть українців, а фіни вдома зіграють із французами.

Україна – Боснія і Герцеговина – 1:1 (1:0)

1:0 Ярмоленко (15), 1:1 Ахмедходжич (77)