Розгромна перемога

15 жовтня 2021 р.

|

У центральному матчі 11-го туру Прем'єр-ліги «Шахтар» приймав «Зорю»

У матчі із «Зорею» вийшло відразу кілька гравців, які залікували ушкодження. Місце у воротах зайняв Анатолій Трубін, а на вістрі атаки з’явився Фернандо, вперше після серйозної травми коліна в стартовому складі був Валерій Бондар (замінив дискваліфікованого Сергія Кривцова).

Розгром у першому таймі

Господарі активно розпочали і вже на 5-й хвилині могли відкривати рахунок. Фернандо втік у відрив, але в ближньому бою не зміг переграти Мацапуру. А добивання Марлоса на лінії воріт заблокував Снурніцин. На 11-й хвилині Фернандо отримав другий шанс відзначитись, і цього разу ним скористався: Казаков невдало зрізав верховий м'яч, той відлетів на хід форвардові «Шахтаря», й бразилець пробив Мацапуру – 1:0. Гості могли відігратися на 25-й хвилині, коли Трубін невдало вибив м'яч і той відскочив до Шахаба, однак іранець пробив повз. «Шахтар» відповів на цей випад другим голом. Марлос отримав м'яч на фланзі та віддав на хід Додо, який виконав простріл до штрафного, і Педріньйо з метра відправив його у ворота – 2:0. На 36-й хвилині рахунок став розгромним. Додо відібрав м'яч у Громова й заграв Антоніо, Маркос видав передачу на хід Фернандо, і той оформив дубль – 3:0.

Обмін голами

У другому таймі Роберто Де Дзербі вирішив удатися до ротації. Замість Марлона на поле вийшов Ісмаїлі, а героя першої половини гри Фернандо замінив Михайло Мудрик. Попри істотну перевагу в рахунку «Шахтар» продовжував атакувати. На 55-й хвилині Педріньйо, замикаючи простріл Додо, влучив у поперечину. А за 5 хвилин каркас воріт гостей струсонув Мудрик. На 63-й хвилині «Зоря» змогла відквитати гол. Бондар, вибиваючи м'яч, влучив у Гладкого, а форвард луганців підхопив м'яч, виграв боротьбу в Бондаря та пробив повз Трубіна. «Гірники» одразу відновили різницю в рахунку: на 71-й хвилині Патрік відправив у прорив Антоніо, бразилець віддав пас до штрафного на Марлоса, й капітан «гірників» витончено обіграв Мацапуру і зробив м'який навіс на Тете, якому лишалося тільки влучити в порожній кут воріт – 4:1. «Шахтар» продовжував атакувати і на 80-й хвилині забив знов. Простріл Тете з флангу ефектно п'ятою замкнув Сікан, що вийшов на заміну. Уже в компенсований арбітром час «оранжево-чорні» поставили крапку в матчі: Ісмаїлі протягнув м'яч до штрафного «Зорі», віддав пас на Тете, і той розстріляв ворота гостей – 6:1.

Наступний матч – уже у вівторок, 19 жовтня, на НСК «Олімпійський». «Шахтар» у Лізі чемпіонів приймає мадридський «Реал». Квитки – у продажу!

«Шахтар» (Донецьк) – «Зоря» (Луганськ) – 6:1 (3:0)

Київ, НСК «Олімпійський», 6 475 глядачів

Голи: 1:0 Фернандо (11), 2:0 Педріньйо (28), 3:0 Фернандо (36), 3:1 Гладкий (63), 4:1 Тете (71), 5:1 Сікан (80), 6:1 Тете (90+1)

«Шахтар»: Трубін, Додо, Марлон (Ісмаїлі, 46), Бондар, Матвієнко (Вітао, 76), Маркос, Майкон, Педріньйо (Тете, 64), Патрік (Сікан, 76), Марлос (к), Фернандо (Мудрик, 46)