Голи Фернандо й Траоре

11 вересня 2021 р.

|

У головному матчі 7-го туру Прем'єр-ліги «Шахтар» приймав «Дніпро-1»

Команди підійшли до зустрічі на сусідніх позиціях у турнірній таблиці і з однаковою кількістю очок – по 13. Обираючи стартовий склад на гру, Роберто Де Дзербі зробив кілька цікавих ходів: на флангах оборони вийшли Юхим Конопля та Ісмаїлі, в середині поля знайшлося місце відразу для Майкона, Тараса Степаненка й Алана Патріка, а в ролі центрфорварда діяв Фернандо.

Результативний тиск

«Гірники» від перших хвилин чималими силами пішли вперед і притиснули суперника до його воріт. Уже в дебюті небезпечний удар Тете не без проблем парирував Кожокару, а кілька гострих прострілів Ісмаїлі блокували захисники. Проте зрештою ця стартова агресія дала свої плоди: на 15-й хвилині Фернандо взяв гру на себе, змістився ближче до центру і з-за меж штрафного майданчика пробив саме в правий кут – 1:0. Дніпровці могли відігратися в середині тайму після кутового, але Довбик головою пробив у штангу. І відразу ж дубль ледь не оформив Фернандо – після потужного пострілу бразильця суперника врятував голкіпер. Наприкінці тайму дещо активніше стали діяти й самі гості, однак ані настирливому Довбику, ані Когуту відзначитись не вдалося.

Траоре відкинув усі питання

Початок другого тайму видався спокійнішим: протягом перших 20 хвилин команди відзначились ударом Когута в руки Пятову й небезпечним прострілом Педріньйо, який захисники винесли на кутовий. На 63-й хвилині Роберто Де Дзербі здійснив потрійну заміну, випустивши Корнієнка, Соломона та Траоре. Ізраїльтянин міг завершити відмінну комбінацію Педріньйо й Коноплі, проте з ударом Соломона впорався воротар. Натомість буркінійський бомбардир свій гол знайшов: на 87-й хвилині, отримавши передачу від Алана Патріка, Траоре прикрив м'яч корпусом, розвернувся і точно пробив з-під Сватка.

2:0 – «Шахтар» виграє в «Дніпра-1» і готується до старту в груповому раунді Ліги чемпіонів. У середу, 15 вересня, «гірники» на виїзді проведуть перший матч із «Шерифом». Початок о 19:45.

«Шахтар» (Донецьк) – «Дніпро-1» (Дніпро) – 2:0 (1:0)