|

22 вересня в матчі за Суперкубок України «Шахтар» зустрічався з «Динамо»

Раніше команди 13 разів розігрували між собою цей трофей, але при цьому останній тріумф «гірників» стався 4 роки тому. Незважаючи на завантажений календар, Роберто Де Дзербі кинув у бій найсильніших: у середині поля знов зіграли Майкон, Степаненко, Алан Патрік, а на позиціях вінгерів – Педріньйо та Марлос.

Непробивний Пятов, разючий Траоре

Головною подією стартових хвилин стала пауза після жорсткого зіткнення Ісмаїлі з Матвієнком і Супрягою. Усі учасники епізоду змогли продовжити гру, однак центральний захисник донеччан дістав розсічення й до кінця матчу грав з перебинтованою головою. Перший момент створили кияни, проте... біля власних воріт: Бойко небезпечно розіграв із захисником, і Патрік у стрибку ледь не зрізав м'яч у сітку. Але вже за кілька хвилин було спекотно і в штрафному «оранжево-чорних»: Супряга з гострого кута пробив у ближню штангу, а м'яч, що відскочив, не зумів добити з метра Циганков. Одразу ж найвищий клас продемонстрував Андрій Пятов, з-під поперечини потягнувши постріл Буяльського. До середини тайму гра заспокоїлась, однак саме цієї миті «гірники» спіймали суперника на фланговій атаці: Додо закинув до штрафного, Марлос пробити не зумів, але епізод дограв Лассіна Траоре, головою поклавши м'яч під дальню штангу – 1:0. Кінець тайму минув у боротьбі, проте без моментів, а тому на перерву команди пішли з мінімальною перевагою «Шахтаря».

Дубль Лассіни, краса Патріка, перший трофей Де Дзербі

І саме донеччани видали ураганний дебют другої половини, швидко відкинувши всі питання щодо переможця зустрічі. Спочатку Степаненко ударом здалеку струсонув стійку воріт киян, а на 54-й хвилині забіг Ісмаїлі рідним лівим флангом увінчався прострілом до штрафного, де той-таки Лассіна Траоре оформив другий гол для себе й команди! Остаточно добив суперника Алан Патрік, який у контратаці зважився на удар метрів з 20 і влучив саме у дев'ятку – 3:0. Протягом часу, що залишився, обидва наставники використали всі свої заміни: так, у донеччан на поле вийшли Соломон, Маркос Антоніо, Сікан, Конопля і Кривцов. Сергій на останніх хвилинах ще й виручив команду, прийнявши на себе удар Буяльського, проте загалом нагод змінити рахунок майже не виникало.

3:0 – «Шахтар» упевнено обіграє «Динамо» та здобуває Суперкубок України!

У суботу, 25 вересня, о 17:00 «гірники» в поєдинку УПЛ зустрінуться з «Вересом». А вже 28 вересня на підопічних Роберто Де Дзербі чекає матч Ліги чемпіонів з італійським «Інтером». Поєдинки проходитимуть на НСК «Олімпійський». Квитки – у продажу.

«Шахтар» (Донецьк) – «Динамо» (Київ) – 3:0 (1:0)