Продовжуємо серію

24 вересня 2021 р.

|

Жіноча команда «Шахтаря» здобула перемогу в п'ятому поспіль поєдинку чемпіонату, а голкіпер Марія Денищич провела черговий сухий матч

Після двотижневої перерви, що минула від моменту попереднього поєдинку, наставник «Шахтаря» Роман Заєв до стартового складу вніс дві зміни: у центрі оборони Марію Ковб замінила Анастасія Ілліна, а в лінії півзахисту Світлана Когут поступилася місцем Олені Манзюк.

Ударний початок

По-справжньому осіння погода з дощем і вітром, що спостерігається в столиці України останніми днями, не позначилась на настрої господарів. Уже на четвертій хвилині у ворота полтавок залетів перший м'яч: Манзюк у дотик замкнула передачу Мохнач праворуч. Ще за три хвилини після схожої флангової передачі й метушні, що виникла потім у штрафному, м'яч у власні ворота зрізала захисник гостей Поберій – 2:0. Результативний початок дещо охолодив гольовій настрій «оранжево-чорних». Гра й далі проходила на половині «Ворскли», а на ударну позицію виходили чи не всі польові футболістки «Шахтаря», однак м'яч у ворота не йшов. Відзначимо також вдалу гру на останньому рубежі голкіпера Оксани Хруль.

Результативні заміни

У перерві Роман Заєв здійснив дві заміни в лінії оборони: замість Кревської та Ілліної вийшли Ольховська і Ковб. І вже на другій хвилині тайму Ковб, яка підключилася до розіграшу кутового, вдало діяла на підборі й пробила над воротарем – 3:0. У середині тайму результативною дією відзначилась і ще одна футболістка, що з'явилася на заміну: для Христини Козуб цей м'яч став першим у сезоні. Незважаючи на комфортну перевагу, «оранжево-чорні» результативно провели й заключну десятихвилинку, забивши ще двічі. Головач реалізувала удар здалеку, а Молодюк, відгукнувшись на передачу Козуб, точно пробила з гострого кута. 6:0 – п'ята суха перемога підопічних Романа Заєва.

Наступний поєдинок жіноча команда «Шахтаря» проведе 8 жовтня в рідних стінах із «Дніпром-1».

«Шахтар» (Донецьк) – «Ворскла» (Полтава) – 6:0 (2:0)

1:0 Манзюк (4), 2:0 Поберій (7, а/г), 3:0 Ковб (47), 4:0 Козуб (71), 5:0 Головач (80), 6:0 Молодюк (86)

«Шахтар»: Денищич (к), Ілліна (Ковб, 46), Кревська (Ольховська, 46), Старухіна (Янєва, 64), Мохнач, Вегерич (Когут, 58), Головач, Молодюк, Манзюк (Козуб, 64), Кожухар, Янчук

Подробиці матчу, фото й відео – у матч-центрі.