Нічийна традиція

28 вересня 2021 р.

|

У другому матчі групового раунду Ліги чемпіонів «Шахтар» приймав міланський «Інтер»

Після першого туру обидві команди лишилися без набраних очок, а тому налаштовувались на зустріч максимально серйозно. У минулому розіграші турніру суперники також зустрічалися на груповій стадії, і тоді обидва поєдинки завершилися внічию 0:0. Роберто Де Дзербі знов зробив кілька перестановок у стартовому складі порівняно з попередніми іграми: Майкон і Степаненко утворили зв'язку в центрі поля, а за атаку цього разу відповідали Педріньйо, Алан Патрік, Соломон і Траоре.

Гостра з обох боків гра

Стартовий відрізок матчу спричинив у більш ніж 26 тисяч уболівальників на НСК «Олімпійський» найконтрастніші емоції. Момент Манора Соломона, який пробив з-за меж штрафного майданчика в сантиметрах від штанги, подарував надію на яскравий футбол, але вже за кілька хвилин настрій змінився: Лассіна Траоре в зіткненні з Думфрісом зазнав важкої травми й залишив поле на ношах. Замість буркінійця до гри увійшов Тете. Доки «гірники» перебудовувались, гості створили перший гольовий шанс – Барелла своїм ударом струсив поперечину. Команди продовжили грати на зустрічних курсах та обмінюватись моментами. Після паса Соломона удар Патріка заблокував Джеко, а добивання Тете пройшло повз. У відповідь Лаутаро зважився на постріл здалеку – трохи вище. Також над воротами по черзі запустили м'яч Педріньйо, а потім і Джеко, який не зумів із двох метрів замкнути скидання партнера.

Нереалізовані шанси

Другий тайм також розпочався з відмінної нагоди для «гірників»: Педріньйо, замикаючи простріл Додо, бив по порожніх воротах, однак міланців урятував Шкриняр, у стрибку зупинивши м'яч майже на лінії. «Шахтар» у ці хвилини володів явною ініціативою, і ось уже захисники італійців блокують постріл Соломона та проникний пас Алана Патріка. Щоправда, в другій половині тайму гравці «Інтера» також почали загострювати. Лаутаро ледь не скористався подарунком у штрафному донеччан, але пробив значно вище. А наприкінці поєдинку двома сейвами відзначився Андрій Пятов: голкіпер господарів потягнув складний удар Корреа, а за хвилину не дозволив забити де Врею після подачі кутового, виловивши м'яч у самому куті. 0:0 – «Шахтар» і «Інтер» знов не змогли визначити найсильнішого.

Наступний матч у Лізі чемпіонів «гірники» проведуть 19 жовтня в Києві з мадридським «Реалом». А найближчої неділі, 3 жовтня, на підопічних Роберто Де Дзербі чекає поєдинок чемпіонату з «Динамо». Зустріч на НСК «Олімпійський» розпочнеться о 19:30.

«Шахтар» (Донецьк) – «Інтер» (Мілан) – 0:0 (0:0)

Київ, НСК «Олімпійський», 26 170 глядачів

«Шахтар»: Пятов (к), Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі (Кривцов, 78), Майкон, Степаненко, Педріньйо, Патрік (Марлос, 85), Соломон (Мудрик, 78), Траоре (Тете, 11)