2 вересня 2021 р.

|

FCSD | Getty Images

Півзахисник «Шахтаря» взяв участь у розгромі національної команди Фарерських островів

Півзахисник «Шахтаря» Манор Соломон допоміг збірній Ізраїлю здобути другу перемогу в межах кваліфікації до ЧС-2022. У четвертому турі «синьо-білі» протистояли національній команді Фарерських островів. Гра відбулася в Торсгавні й пройшла з перевагою гостей, які забили по 2 голи в кожному з таймів.

Соломон вийшов у стартовому складі своєї команди, а після перерви взяв участь у третій гольовий комбінації. На 52-й хвилині він віддав результативний пас на Мунаса Даббура, який довів рахунок до 3:0. На 85-й хвилині Соломон поступився місцем на полі Ліелю Абаді, а перед самісіньким фінальним свистком було встановлено остаточний рахунок у матчі. На другій компенсованій хвилині Еран Захаві оформив хет-трик. 4:0 – суха перемога збірної Ізраїлю.

Після чотирьох поєдинків підопічні Віллібальда Руттенштайнера набрали 7 очок і посідають друге місце в групі F, випереджаючи Австрію завдяки найкращій різниці м'ячів. Наступний матч «синьо-білі» проведуть саме з Австрією – 4 вересня о 21:45 у Хайфі.