Перший домашній

3 вересня 2021 р.

|

Жіноча команда «Шахтаря» в першому в історії домашньому поєдинку завдала великої поразки одеському «Чорноморцю»

Пенальті й два дублі

Зі стартовим свистком активні дії перемістилися на половину поля гостей. Підопічні Романа Заєва позиційні атаки чергували зі стандартами, перевіряючи на міцність оборону суперниць. Уже на 8-й хвилині рефері вказує на точку, зафіксувавши гру рукою в захисниці одеситок, але Вегерич пробила в штангу. А через 6 хвилин арбітр знову призначив 11-метровий за те саме порушення. Тепер відповідальність на себе взяла Янчук і вразила кут – 1:0. Переломним виявився другий гол у ворота одеситок, організований Вегерич, Головач і Кожухар, яка поставила результативну точку. Далі м'ячі у ворота гостей посипалися як з рога достатку: Головач із-за меж штрафного справа за діагоналлю запустила м'яч у дальню штангу, і той відскочив у ворота, а Когут, яка також пробивала здалеку, зняла павутиння з лівої дев'ятки – 4:0. До перерви «оранжево-чорні» відзначились іще тричі: Янчук реалізувала вихід сам на сам після передачі Кожухар, Головач завдала чудового удару з кута штрафного, а Когут допоміг невеликий рикошет від ноги суперниці – 7:0.

П’ять м’ячів Янчук

У другій половині гра як і раніше проходила на половині суперника, а Денищич залишалася без роботи. Восьмий і дев'ятий м'ячі у ворота одеситок стали наслідком стандартів: Янчук після розіграшу кутового підібрала м'яч перед штрафним і здалеку пробила саме в нижній кут, а потім Ковб головою замкнула передачу Головач. На 69-й хвилині рахунок став двозначним – це Янчук, першою опинившись на підборі, завдала чудового удару з лінії штрафного – 10:0! Потім вона ж скористалася помилкою воротарки, яка невдало відбила м'яч перед собою, і забила свій п'ятий гол у матчі. Останні два м'ячі провели футболістки, що вийшли на заміну: Манзюк реалізувала вихід сам на сам, а Кравчук завдала більярдного удару в дальній кут.

13:0 – підопічні Заєва здобули третю суху перемогу поспіль і впевнено лідирують у Першій лізі. Наступний матч жіноча команда «Шахтаря» проведе 12 вересня на виїзді з «Коброю» (Білокуракине).

«Шахтар» (Донецьк) – «Чорноморець» (Одеса) – 13:0 (7:0)

Нереалізований пенальті:
Вегерич (8, штанга)

Голи: 1:0 Янчук (15, пен.), 2:0 Кожухар (27), 3:0 Головач (31), 4:0 Когут (34), 5:0 Янчук (35), 6:0 Головач (36), 7:0 Когут (43), 8:0 Янчук (56), 9:0 Ковб (63), 10:0 Янчук (69), 11:0 Янчук (79), 12:0 Манзюк (81), 13:0 Кравчук (84)

«Шахтар»: Денищич, Ольховська, Ковб, Кревська, Вегерич, Головач (Янєва, 73), Когут (Молодюк, 46), Старухіна (Кравчук, 60), Мохнач (Манзюк, 60), Кожухар (Козуб, 60), Янчук

Докладна інформація, фото і відео – у матч-центрі.